Třicet případů majora Gamelickera (7)

17.8.2011 | Autor: | Publikováno v Ostatní

Major Gamelicker, který naposledy řešil případ nepovedené aukce, se po vyřešení tohoto případu zbláznil a začal brát prášky na schizofrenii. Jeho kariéra u Scotland Yardu tak skončila velmi neslavně a byl vyhozen. Podívejme se na to, jak k tomu došlo.

Případ sedmý z roku 2015 – Gamelickerovy koule

Major Gamelicker byl donucen rezignovat na svou funkci u Scotland Yardu. Kdosi ho totiž chtěl připravit o koule. Jednou byl totiž v hospodě na speciální akci Interpolu s krycím názvem Krávy proti Mimozemšťanům a jeden z francouzských policejních prezidentů prohlásil onu památnou větu:

„Vsadím koule, že major Gamelicker pravidelně nevydělává ani 20 tisíc liber měsíčně.“

Tohle našeho milého majora strašně rozzlobilo a začal se s dotyčným hlasitě hádat, že to není pravda a že klidně ukáže výplatní pásku. Prý jenom na úplatcích od zlodějů, které nechává volně běhat na svobodě si tuhle směšnou částku měsíčně vydělá. Gamelicker se tak rozohnil, že začal o tomto sporu psát i na Facebooku a dokonce i na Webtrhu a Twitteru. Na svém blogu se do nebohého Francouze začal strašně navážet a tak ho urazil, že způsobil největší rozkol mezi francouzskou Sureté a britským Scotland Yardem od doby kdy ve Francii kraloval Ludva XIII.

Nic nepomohl ani pokus o urovnání celého sporu, kdy se francouzský policejní prezident snažil na usmířenou Gamelickerovi poslat láhev toho nejlepšího koňaku, kterému své jméno Ludvík XIII propůjčil.

Od té doby Gamelickerovi začalo bzíkat v kouli. Namísto řešení kriminálních případů se věnoval hraní počítačových her a když se pokusil zatknout dceru prezidenta Scotland Yardu za to, že jí přistihl při líbačce se synem lékárníka Wilsona, byl na hodinu a bez pocty propuštěn.

Rozhodl se tedy starou dobrou Anglii opustit a vrátil se zpět do České republiky, kde ho s radostí přijali zpět do policejního sboru a učinili z něj zástupce náčelníka okresní správy veřejné bezpečnosti v Horních Křupanovicích na Hané.

A tak další jeho případy se budou odehrávat již zpět v jeho domovině. Počkejme si na to co nám asi přinesou.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář