Třicet případů majora Gamelickera (2)

31.5.2011 | Autor: | Publikováno v Ostatní

Dnes vám přinášíme druhý díl populárního seriálu s názvem Třicet případů majora Gamelickera. Tentokrát již ze staré dobré Anglie, kam se John Gamelicker vrátil z korupcí prolezlé České republiky. Spolu s ním se do Velké Británie vypravili Miroslav Pandur a David Poplatek, protože jim v Čechách již hořela půda pod nohama. První díl si můžete přečíst tady. Pamatujte, že všechno je to fikce a výplod fantazie a jakákoli podobnost se skutečností je čistě, ale opravdu čistě náhodná.

Případ druhý z roku 2012 – Vyznavači plamene

Poté co se John Gamelicker stal členem Scotland Yardu, když zachránil britskou národní banku před vyloupením, je odeslán do Liverpoolu, aby zde vyšetřil případ strašidelného domu, ze kterého se v noci ozývají divné zvuky. John dorazil na místo, ale na nádraží, kde ho měl vyzvednout nadstrážmistr Wheelsucker, nikdo nebyl. Byl tedy nucen vyrazit pěšky. Wheelsuckera potkal i s autem cestou. Bohužel mu došel benzín, takže se zdržel. Poté co dorazili na stanici liverpoolské policie, kde působil plukovník Shoeeater, vydal se John Gamelicker do strašidelného domu, aby prověřil situaci. Zde narazil na bývalého příslušníka sboru národní bezpečnosti z dob komunistického Československa, který vedl kurzy pro choromyslné.

Výslech bývalého esenbáka nic nepřinesl, takže se John Gamelicker chystal domů, když se mu najednou za zády ozvalo: „De-de-de-dej mi cigaretu ne-ne-ne-bo zemřeš!“  John se otočil a spatřil za sebou nemrtvého, jak se k němu pomalu a s roztaženýma rukama blíží.

Namísto cigarety, ale John Gamelicker rychle vytáhl plamenomet a se zombíkem si poradil. Stejně tak si poradil i se stovkami ostatních zombies, kteří se ho snažili napadnout.

Po bojovné noci se John Gamelicker konečně dostal domů, kde na něj čekala teplá večeře a studená manželka. Zombíci jí totiž mezitím dostali. John Gamelicker tak sice vyřešil případ strašidelného domu, ale bohužel přitom přišel o svou drahou polovičku. Alespoň dostal vyznamenání za statečnost od svého nadřízeného. Uvidíme jaký případ čeká na Johna Gamelickera příště.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář