Česká televize lže a straší!

24.11.2013 | Autor: | Publikováno v Internet, Ostatní

Slovenské volby do samosprávních krajů komentuje na svém webu i Česká televize. Všímá si zejména vítězství Mariana Kotlebu, kandidáta v banskobystrickém samosprávním kraji na post župana (hejtmana). Pokud slovenské média označuji jeho jednoznačné vítězství za překvapení, Česká televize jde ještě dál ve strašení čtenářů a vysloveně lže!


Ve svém článku píše: www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/251790-slovensko-v-soku-volby-vyhral-neonacista-kotleba a i když pomineme zpravodajskou licenci, označit Mgr. Ing. Mariana Kotlebu za neonacistu hraničí s trestním oznámením na autora článku. Pokud se tak ale autor článku rozhodl, může to být na základě neznalosti anebo přímého politického zadaní?

Marian Kotleba v minulosti vedl sdružení, které mělo některé znaky nacionalizmu. Po jeho zrušení vládní mocí Marian Kotleba založil politickou stranu Ľudová strana Naše Slovensko. Před čtyřmi roky kandidoval na župana, skončil na 4. místě. Letos se dostal do druhého kola a v něm jednoznačně zvítězil, když deklasoval dosavadního župana, europoslance a místopředsedu vládní strany Smer-SD Vladimíra Maňku, který získal v druhém kole méně hlasů, než v prvním a Marian Kotleba přesvědčil i voliče ostatních neúspěšných kandidátů.

Marian Kotleba

Marian Kotleba
autor: Eliáš Majo, zdroj: ČTK

Marian Kotleba dlouhodobě poukazuje na nespravedlivost v sociální oblasti na Slovensku, poukazuje na neochotu vlády a její neschopnost řešit problémy nepřizpůsobivých občanů a neschopnost vlády řešit jejich sociální otázky, které vedou ke kriminalitě, nelegálním stavbám a zejména na používání dvojího metru vůči různým skupinám občanů Slovenska, které vede k pozitivní diskriminaci jedné skupiny na úkor statečných lidí.

Několikrát byl Marian Kotleba obviněn a zatčen policií, vždy za hojné přítomnosti televizních kamer a zpravodajských štábů. Nebyla mu však tyto obvinění prokázána a byl vždy propuštěn. Ovšem potichu. A tak s oblibou všichni poukazují na jeho „opletačky“ s policií, málokdo však opravdu ví, jak to bylo doopravdy.

Marian Kotleba veřejně poukazuje na zejména sociální problémy na Slovensku a nabízí i řešení v mezích zákona. Poukazuje tak i na neochotu všech dosavadních vlád efektivně řešit problémy obyčejných lidí. Strach z úspěchu Kotleby vtiskuje do úst politikům a politologům všelijaká označení, ale Česká televize teď opravdu zašla daleko. Asi jde o naordinovaný strach z nástupu nových vůdců a odchod starých a neosvědčení skorumpovaných politiků do zapomnění. Po arabském jaru je zde východoevropský podzim, jaro může přijít záhy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Spravuji tento i mnoho jiných webů, pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte mne kontaktovat.

Tento autor zde publikoval zatím 77 článků.

Napsat komentář