Únorové novinky v Europarku

9.2.2015 | Autor: | Publikováno v Ostatní

S příchodem nového měsíce je spojeno mnoho zajímavých událostí a novinek, které mohou objevovat návštěvníci obchodního centra Europark ve Štěrboholech. Pojďme se na ně nyní společně podívat.

Vychází nové číslo časopisu Europark!

První novinkou, kterou obchodní centrum Europark přináší, je nové číslo časopisu Europark, které je již druhým číslem v novém roce 2015. V časopise najdete mnoho zajímavých informací o dění v Europarku v minulém měsíci a o průběhu akcí, které zde v lednu proběhly, ale především zde najdete informace o tom, co se bude v Europarku dít v únoru a dále. Dočtete se o nových akcích, které pro vás obchodní centrum Europark chystá, ale také o průběhu akcí, které v něm již nějakou dobu probíhají a se kterými je spojena také řada soutěží, do kterých se můžete zapojit. Kromě toho také časopis samozřejmě nabízí praktické informace o tom, jaká je otevírací doba obchodního centra a jeho jednotlivých částí, jak se do něj jeho návštěvníci mohou nejpohodlněji dostat, jaké služby v něm mohou využít a mnohé další užitečné informace. Časopis Europark je zkrátka ideálním zdrojem informací, v němž najdete spoustu inspirace, kam při návštěvě Europarku zajít a co v něm podniknout.

Těšte se na valentýnský fotokoutek či na novou italskou restauraci Golosona

Kromě nového čísla časopisu nabízí obchodní centrum Europark také další velké novinky. Tou první je nová italská restaurace Golosona, která byla otevřena koncem ledna v pasáži Europarku a nabízí to nejlepší z italské kuchyně – pizzu na mnoho způsobů, různé druhy těstovin, rizoto, steaky či ryby. K dobrému jídlu si navíc můžete vybrat také vybrané pití z nabídky kvalitních vín či domácí limonády. Restaurace se navíc může pochlubit originálním interiérem a disponuje speciální pecí na dřevo, která je uzpůsobená pro kvalitní přípravu italských specialit.
Restauraci Golosona můžete využít se svými drahými polovičkami například na svátek svatého Valentýna 14. února jako ideální místo pro společnou oslavu. Pro tuto příležitost chystá Europark také valentýnský fotokoutek, ve kterém se mohou všechny zamilované páry nechat zdarma vyfotit profesionálním fotografem a odnést si společnou fotografii jako památku na svůj den.

V Europarku se ale můžete těšit také na spoustu dalších zajímavých akcí. Nejlepší však bude, když se na ně přijdete podívat sami. Tak na viděnou ve Štěrboholech!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 1 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář