Nebojte se zažít tandemový seskok padákem s přáteli

2.12.2015 | Autor: | Publikováno v Ostatní

Toužíte po adrenalinovém dobrodružství? Přijďte si ozkoušet tandemový seskok padákem. Ozkoušený tandemový seskok padákem je právě takovou výzvou, na kterou určitě budete vzpomínat v dobrém po celý život. Jestliže se pro adrenalinový tandemový seskok padákem doopravdy rozhodnete, obraťte se na prověřené organizátory, protože prováděný tandemový seskok padákem musí stát na bezpečnosti. Před adrenalinem má totiž přednost zdraví.

Organizujeme pro zájemce všech kategorií tandemový seskok padákem pro výtečný náhled na širý svět z velké výšky

Pořadatelský web Tandem2.cz nabízí tandemový seskok padákem od 3100 korun českých. Adrenalinový tandemový seskok padákem můžete absolvovat vy, nebo jej můžete darovat svým blízkým jako dárek. Na internetu si pohodlně vyberete náležitý tandemový seskok padákem. Díky videozáznamu a fotkám, pořízeným během seskoku, si uchováte vzpomínku po celý život. Organizují se sekoky i pro více lidí, seskok pak získá zajímavou slevu.

Dá se takový tandemový seskok padákem provozovat na mnoha místech v tuzemsku?

Uvedené akce jsou organizovány na více místech v republice, jen na vás záleží výběr lokality pro vlastní tandemový seskok padákem. Třeba Kolín, Most, Kunovice, eventuálně Příbram a Brno jsou obce, kde se aktuálně skáče, přesněji řečeno – v aeroklubech těchto obcí. Lokace daného aeroklubu i se souřadnicemi GPS je uvedena na pořadatelských webových stránkách. Se svým společníkem, partnerkou, se svou nejlepší kamarádkou nebo s kýmkoliv jiným můžete vyzkoušet tandemový seskok. Brno má k dispozici hned 2 lokality, na nichž je organizován tandemový seskok padákem.

Na webových stránkách je k mání kurz volného pádu AFF – Assistant Free Fall, kdy se pod dohledem 2 instruktorů skáče ze 4000 metrů. Pro absolvování tohoto kurzu musíte mít osvědčení od leteckého lékaře. Uvedený kurz stojí 36 000 Kč.

Jestli se vám tandemový seskok padákem tolik líbí a chcete mu obětovat více času a energie, využijte kurzy pro samostatný seskok, IAFF, AFF, případně také či satic line.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 34 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář