Květinové krabičky, neboli květiny v krabičce

11.10.2018 | Autor: | Publikováno v Ostatní

Přemýšlíte, jaký dárek koupit své manželce, partnerce, mamince, sestře, dceři nebo jiné blízké ženě ve Vašem okolí, na které Vám záleží? A zároveň požadujete něco neokoukaného, originálního a speciálního? Darujte květiny v krabičce, které potěší oko i srdce každé milované ženy…

 

     Vyměňte klasickou kytici za krásné a originální květiny v krabičce

Co je ještě více originálnějšího než klasická kytice? Květinové krabičky s nádherným designem… Tento celosvětový hit se stal skvělým nápadem pro všechny muže, kteří mají klasické dárky již okoukané a chtějí darovat něco TOP. Takový dárek působí navíc elegantně a mimo jiné může skrývat ještě menší dárek v podobě výborných makronek. Obdarovanou ohromí voňavé a čerstvé květiny uvnitř designově krásné krabice. Vždyť kterou ženu by nepotěšila květina a ještě navíc v tak orginálním balení a podání?!

Vybrat si můžete podle svého vkusu z kulatých, hranatých či kloboukových krabiček.

     Sáhněte po zcela netradičním dárku

Květinové krabičky, v cizích zemích také Flower box, lze navíc ještě objednat online. Z pohodlí domova si v online květinářství Freja.cz vyberete z nepřeberného množství různých kombinací nebo si můžete zajet přímo na prodejnu v Praze.

Hlavními výhodami takového online nákupu je stále zachovalá čerstvost květin, rychlé doručení přímo až k Vám domů a především originální design, který je pro obdarovanou novinkou a velikým překvapením.

Online květinářství Freja Vám dárek přiveze jakýkoliv den včetně víkendů mezi 8:00-20:00 hod. a to po Praze zcela zdarma při nákupu nad 1 000 Kč. Pro dopravu mimo Prahu se lze individuálně domluvit. Kontaktujte pracovníky na uvedeném telefonním kontaktu či e-mailu, popř. osobně. Mimo jiné Vám velice rádi poradí a pomohou s výběrem. Ke každé objednávce dostanete zdarma přání, které si můžete napsat podle svého uvážení a fantazie.

     Květinová krabička romanticky zútulní jakýkoliv interiér

Krabička s vybraným designem, tvarem a barvou navíc romanticky doladí jakoukoliv místnost včetně té Vaší. Originalitou a luxusem ji zároveň pozvedne… Zároveň nepotřebujete vázu jako ke kytici, vždyť ke zvláštním příležitostem žena kytic dostane dostatek. Květinové krabičky mají výborné podmínky pro dlouhodobou výdrž stále krásně vypadajících květin.

     Dopřejte i sladké makronky navíc

Velice oblíbenou třešničkou na dortu jsou i výborné makronky, případně si ještě Vámi zakoupený další dárek můžete do krabičky mezi květiny dodat.

 

Online květinářství Freja Vám dále může nabídnout svatební kytice a klasické kytice na míru, menší sladké dárky nebo již zmiňované oblíbené květinové krabičky…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Květinové krabičky, neboli květiny v krabičce, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Autor:

Spravuji tento i mnoho jiných webů, pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte mne kontaktovat.

Tento autor zde publikoval zatím 77 článků.

Napsat komentář