O projektu

Možná že si říkáte, že na portálu Inzerujzdarma.cz by se měl nacházet nějaký inzertní server poskytující inzerci zdarma. Nevýhodou inzerce zdarma je skutečnost, že si každý může inzerovat co chce. Proto jsme se rozhodli, že uděláme vlastní portál, kde umožníme lidem inzerovat své stránky o produktech a službách.

Nehledejte tady inzerci ve stylu prodám-koupím-vyměním. Ani tady takové inzeráty nepodávejte, budou smazány.

Můžete však napsat krátký text o své stránce a propagovat tak službu nebo zboží, které na ni nabízíte. Nebo napište o stránce svého kamaráda či známého, která se vám zdá něčím výjimečná a zajímavá.

Jak mohu přispívat

Vaše texty mohou mít délku do 250 slov a obsahovat jeden nofollow odkaz na stránku v České republice nebo Slovenské republice (tedy s doménou .cz nebo .sk), které neporušují zákony ani jedné z republik, nebudí pohoršení, nejsou o sexu, alkoholu, cigaretách, lécích na předpis ani hazardních hrách. Do textů nevkládejte obrázky.

Po registraci a přihlášení vložte svůj článek a uložte koncept. Po kontrole administrátory bude buď schválen a uveřejněn nebo vyřazen. Proto prosím žádné duplicitní články, uveřejněné již na jiných webech.

Dbejte prosím o zařazení vašeho článku do správné kategorie.

Zvýhodněné články

Máte-li zájem zveřejnit rozsáhlejší článek, než 250 slov, nebo s více odkazy či s vloženými obrázky, kontaktujte nás. Článek můžeme pro vás i napsat.

 

Provozovatelem projektu je společnost:

Bajtis, s.r.o.
Mierová 715/1
990 01  Veľký Krtíš
Slovensko

IČO: 46310746, DIČ: 2023324633, IČ DPH: SK2023324633

Společnost je plátcem DPH

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)