Domů » Položky označeny ‘hračky

Jaký model letadla koupit

1.11.2014 | Autor: | V kategorii Dětské zboží, Elektronika, Hobby, Hračky

Řídit model stíhačky je snem nejednoho chlapce ba i dospělého muže. Naštěstí dnes si můžete ve specializované prodejně koupit komplet, tedy model, příslušenství i řídící aparaturu a můžete začít létat. Zatímco v minulosti stavebnice vyžadovaly značný čas na své dokončení a byli z klasických materiálů, dnes je situace zcela jiná. A i podstatně širší výběr.

All-Bazar.cz

Hledáte přehledný, jednoduchý, uživatelsky flexibilní, komfortní a efektivní inzertní server? All-Bazar.cz je tou správnou volbou. Nezdržujte se sáhodlouhým vyplňováním zbytečných a nepodstatných informací k prodeji jedné drobné věci. Na All-Bazar.cz umístíte svůj inzerát rychle, bez zbytečných banalit a komplexností.

Zdarma inzerce pro každého – www.inzerujzdarma.sk

Věřím, že každý z nás najde doma mnoho věcí, které téměř nepoužívá. Možná jsou to mikiny, které již neoblečete, kočárek, který vám „překáží“ ve sklepě či téměř nepoužívaná herní konzole. Proč by vám tyto věci měly zabírat místo a zbytečně někde ležet? Stačí využít internetový bazar a nabídnout je k prodeji. Kromě toho, že získáte …

Znamená nástup do školy konec dětským hrám?

6.10.2011 | Autor: | V kategorii Dětské zboží, Hračky

S nástupem do první třídy začnou dětem přibývat povinnosti. Mnoho rodičů si myslí, že dítě je již jakýsi malý dospělý a že nemá nárok na dělání ničeho užitečného. Hraní si s autíčky nebo panenkami podle nich patří do předškolního věku. Tento názor je ale velice chybný a i školní děti si potřebují hrát.

Usnadněte prvňáčkovi nástup do školy

8.9.2011 | Autor: | V kategorii Dětské zboží, Hračky

Začátek září přináší do rodin prvňáků zmatek a mnohdy i strach a stres. Není divu, nástup do první třídy je pro dítě velikým životním zlomem. Končí období raného dětství a začínají školní léta. Jak můžeme my rodiče malému školákovi pomoct, aby tento důležitý start zvládlo na jedničku?

Krása dřevěných hraček

12.1.2011 | Autor: | V kategorii Hračky

Dřevěné hračky tu byly od nepaměti. Nejprve měly podobu jednoduchých předmětů, ale i tak dělaly dětem radost a zároveň u nich rozvíjely fantazii. Jak šla doba kupředu, šel dopředu i vývoj hraček. Hračky se stávaly pohyblivější a složitější. Postupně také došlo k barvení dřevěných hraček, takže se staly pro děti ještě více atraktivnější.


Warning: Use of undefined constant posts_per_page - assumed 'posts_per_page' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/0/e/0e56cf59-4a1c-49e7-a1be-a041a9736319/inzerujzdarma.cz/web/wp-content/themes/article-directory/functions.php on line 229

Warning: Use of undefined constant paged - assumed 'paged' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/0/e/0e56cf59-4a1c-49e7-a1be-a041a9736319/inzerujzdarma.cz/web/wp-content/themes/article-directory/functions.php on line 230