Chcete mít profesionálně zpracované mzdové účetnictví?

27.8.2012 | Autor: | Publikováno v Podnikání

Ať už máte malou firmu s jedním nebo dvěma zaměstnanci nebo větší firmu s několika desítkami zaměstnanců, musíte vést mzdové účetnictví. V současné době, kdy se zákony mění i několikrát v průběhu roku, to není nic jednoduchého. Pokud se chcete zbavit starostí a přitom mít vše v pořádku, obraťte se na profesionály.

Když si necháte zpracovat mzdy od externí agentury, budete mít více času na vlastní podnikání, méně starostí a navíc ušetříte nemalé finanční prostředky za provoz vlastní mzdové účtárny. Zpracování mezd pro pár zaměstnanců se opravdu prodraží – musíte přijmout mzdovou účetní, koupit počítač a software a další vybavení do kanceláře. Ekonomičtější je zadat zpracování mezd externí agentuře, která vše vyřeší za vás. Hledáte-li kvalitu a spolehlivost, spolehněte se na profesionály, jakými jsou i účetní ve společnosti Hako-Mzdy, s.r.o. Tato společnost působí na trhu již jedenáct let. Mzdové účetnictví pro klienty zpracovává tým šesti odborníků, kteří jsou pravidelně školeni a dokonale znají celou legislativu týkající se mzdové agendy. Důležitý je také osobní přístup ke každému klientovi – každý klient dostane přidělenu osobní referentku, která se bude starat o zpracování mezd ve vaší společnosti.

Další výhodou spolupráce s externí agenturou je garance převzetí odpovědnosti (společnost Hako-Mzdy, s.r.o. poskytuje na svoje služby 100% záruku) a možnost zastupovat klienta při jednání na úřadech (např. při kontrolách). To pro vaši společnost a pro vás představuje další velikou časovou úsporu. A nemusíte se ani obávat vysoké ceny. Nechte si zpracovat cenovou nabídku, která vám bude doručena do 24 hodin a zjistíte, že ceny za externí vedení mzdového účetnictví jsou více než příznivé.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář