Kde uspořádat konferenci, firemní akci nebo svatbu v Přerově?

29.7.2012 | Autor: | Publikováno v Cestování

Firemní akce jsou dnes realitou v mnoha firmách. Budování týmu je velmi důležité a jedním z nejlepších způsobů jak utužit tým a poznat co se skrývá v jednotlivých zaměstnancích. K tomu, aby se firemní akce vydařila je ale potřeba vybrat vhodné prostředí, kde takovou akci uspořádat.

Dobrý hotel pro pořádání firemních akcí by měl kromě čistých a útulných pokojů, nabízet také kvalitní stravování a široké možnosti kulturního a sportovního vyžití. Není nad to si zahrát proti ostatních členům týmu například bowling nebo uspořádat turnaj v lukostřelbě či biliardu.

Pokud uvažujete o uspořádání firemní nebo teambuildingové akce v Přerově, rozhodně můžeme doporučit hotel a penzion „Na Jižní“, který kromě kvalitní zábavy a stylové restaurace svým klientům nabízí též vlastní monitorované parkoviště, připojení k internetu přes WiFi zdarma v celém objektu, klimatizované pokoje a letní restauraci s terasou. Prostě místo pro firemní akce jako stvořené. Výhodou hotelu je i jeho dobrý dostupnost z dálnice D1 (hotel se nachází zhruba 5 kilometrů od sjezdu číslo 272 – Říkovice). Hotel nabízí také konferenční sál pro až 60 osob. Díky tomu zde lze bez problémů uspořádat nejen firemní akci, ale i menší konferenci nebo prezentaci.

Pokud vás omrzí sportování, můžete se vypravit i na prohlídku města Přerov, které má co nabídnout. Mezi nejoblíbenější atrakce patří městské opevnění z 15. století nebo Muzeum Jana Amose Komenského. Pokud se nebojíte výšek, můžete vylézt na zámeckou věž, která je 52 m vysoká a užít si opravdu skvělý výhled na městské panorama.

V okolí Přerova se nachází také hrad Sovinec, 2 zoologické zahrady (Lešná a Olomouc) a Zbrašovské aragonitové jeskyně.

Ať se tedy vydáte do Přerova na firemní akci, svatbu nebo konferenci, vyzkoušejte služby hotelu „Na Jižní“. Rozhodně vás nezklamou a najdete zde kvalitní ubytování a vyžití za každého počasí.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář