Recenze portálu TestBlog.sk

5.11.2015 | Autor: | Publikováno v Dům a zahrada, Elektronika

spotrebice Máte pocit, že vaše současná pračka už hučí trochu víc, než když byla nová? Zdá se vám, že mrazák mrazí slaběji, než za nova? Že ani ten vysavač už není, co býval a hodil by se nový holicí strojek? Jen jak si v široké nabídce značek a velikostí vybrat ten nejlepší domácí spotřebič a nekoupit zbytečně silný ale ani nedostačující? A bude se snadno používat? Nemá nějaký háček? Pomohou vám přehledné testy kvality produktů do domácnosti.

Na slovenské stránce najdete testy kvality výrobků do domácnosti, vycházející z mnoha spotřebitelských testů a hodnocení, doplněné o zkušenosti běžných uživatelů. Přehledně rozděleny do kategorií podle druhu použití, doplněné o popis základních vlastností.

zehleni

Jako laik, který poprvé kupuje například odšťavňovač, nemusíte vědět, co všechno musí splňovat kvalitní výrobek, aby vám dobře sloužil. Když si ale podíváte test odšťavňovačů, najdete nejen přehled nejkvalitnějších výrobků a jejich technické parametry i vyobrazení. Stránka nabízí i základní otázky, které si třeba zodpovědět před rozhodnutím, který typ odšťavňovače bude sloužit vaší rodině. Neméně zajímavá je možnost přidat vlastní komentář k testu a přispět tak k hodnocení výrobků nebo doplnit vlastní poznatek. Pomůžete tak dalším spotřebitelům, tak jak vám může pomoci správně se před nákupem rozhodnout zasvěcený komentář jiného návštěvníka stránky.

Ušetřit čas v prodejnách při výběru žehličky, to je úkol sekce pro test žehliček. V prodejně by vám prodavač vychválil tu žehličku, kterou chce prodat nebo o které si myslí, že se vám líbí, ačkoli ji nikdy nemusel mít v ruce a doma ji nepoužívá ani on, ani jeho manželka. Když ale berete v úvahu testy a k nim zkušenosti uživatelů, uděláte si úplně jiný obraz o výrobku. A to je přesně cílem stránky TestBlog.sk. Pomoci vám vybrat spotřebič na základě reálného užívání, ne jen popisu technických parametrů výrobce.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Spravuji tento i mnoho jiných webů, pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte mne kontaktovat.

Tento autor zde publikoval zatím 77 článků.

Napsat komentář