hrkofest.sk přestěhován

21.5.2014 | Autor: | Publikováno v Internet, Služby

Změna je život a tak i pro tento web dozrál čas změnit hosting. Tedy prostor, kde je stránka uložena. Odkud se načítá pokaždé, když kliknete na její název, odkaz nebo jen jiný článek na webu. Přišla nabídka, která se neodmítá.

Tento web je hostován na serverech slovenské společnosti WebSupport. Ta je známá kvalitou svých služeb, specificky přívětivým přístupem technické podpory a ochotou vyhovět klientům i v případě, že se nejedná o jejich povinnost. A to vše za příjemné ceny.

No a teď přišla s nabídkou skutečně sdíleného multihostingu. Tedy mít více domén nejen pod jedním účtem, ale i se společně sdíleným prostorem na serverech hostingu. Není limitována velikost databází, není limitována velikost poštovních složek ani jejich počet, není limitován prostor pro www stránky nebo fotky či jiná média. Jediným parametrem je celková velikost obsazeného (nebo objednaného) prostoru. A tuto máte možnost kdykoliv si zkontrolovat, případně si dokoupit další prostor. Podotýkám za velmi rozumné ceny.


Multihosting pro 10 domén již od 9 € od WebSupport.sk

Jelikož tento ani mnohé jiné weby provozované naší společností nejsou extra náročné na prostor na serveru, tak změna hostingu pro nás znamenala jednoznačnou úsporu provozních nákladů v nezanedbatelné míře. Proto po prostudování podmínek služby The Hosting (jak se tento sdílený hosting jmenuje) a ověření výkonnosti webového serveru jsme přistoupili k přestěhování webu. Stalo se tak včera dopoledne a netrvalo to ani hodinku.

Spolu s touto stránkou jsme stěhovali i ostatní servery, například inzertní portál nebo web pro vkládání promo článků prmarketing.sk. Věříme, že jste nezaznamenali žádný výpadek poskytování služeb i nadále se vám budou naše stránky načítat rychle a budete se na ně rádi vracet.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Spravuji tento i mnoho jiných webů, pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte mne kontaktovat.

Tento autor zde publikoval zatím 77 článků.

Napsat komentář