Vyberte si u nás všelijaké originální římské rolety a další funkční zastínění

12.10.2015 | Autor: | Publikováno v Dům a zahrada

Do každého domova se hodí zastínění od prověřené společnosti Invence.net. Dodej, montáž a servis rozmanitého zastínění je oborem moderní, silné společnosti, jež se nestydí realizovat zastínění v jakémkoli stylu. Pojistka neměnné hodnoty, dlouholeté trvanlivosti a nefádní design jsou známkou jakosti námi dodávaných zastínění. Vkusné římské rolety, nápadité látkové rolety, originální dvojité rolety, popřípadě bateriové rolety a nanorolety, rolety a žaluzie do střešních oken dodává Invence. net – rolety Praha po České republice i na Slovensko.

Zaměřujeme se i na vertikální žaluzie a horizontální žaluzie, krásné dřevěné žaluzie, umělecké garnýže, potřebné závěsy a záclony, rozličné markýzy, stínící venkovní žaluzie, ale i předokenní rolety, různé markýzy pro zimní zahrady, stále populární korbové markýzy. Prodáváme také moderní screenové a PVC rolety a účelné sítě proti hmyzu. Aplikujeme zastínění od vyhlášených tuzemských a zahraničních výrobců: Friegerio, Renson, Brustor, Isotra, Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, avšak i Bematech a Warema. Realizované objednávky nám prověřují zkušení bytoví návrháři, ostřílení projektanti a designéři.

Pracujeme na bohaté paletě poskytovaných služeb. Před výběrem zastínění se můžete s námi poradit, zastínění vám i zaměříme. Před realizací zakázky můžeme dodat vizualizaci a výslednou kalkulaci. Jisté jsou i dodej, montáž, záruční a pozáruční servis konkrétního zastínění od Invence.net – rolety Praha. Záruka na pět let je poskytována na většinu našeho zastínění. Různé novinky doplňují beztak pestrou nabídku zastínění. K novinkám dnes patří souprava textilií na plisé žaluzie, digitální potisk látkových rolet, digitální potisk japonských stěn, případně také vertikálních žaluzií.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 34 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář