Prodáváme vířivky, mobilní vířivky a infrasauny pro domácí užití i wellness studia

15.10.2015 | Autor: | Publikováno v Dům a zahrada

Parné dny v létě i dlouhé večery v zimě jsou naprosto stvořené pro skvělou regeneraci a relaxaci. Hektický způsob žití by se měl kompenzovat rekreačními aktivitami, mezi které řadíme relaxační masáže, odpovídající sport, wellness, zotavující oddech, péče o zahradu, procházky v přírodě, jakákoliv hobby, nebo kulturní a společenské zážitky. Ulehčíme každému klientovi zařízení domácí odpočinkové zóny obsahující například vířivé vany, levné mobilní vířivky a praktické infrasauny.

Námi prodávané vířivé vany jsou absolutní jistotou zaslouženého oddechu

Sportující lidé, lidé s manuálním zaměstnáním, staří lidé, ale i děti nebo mládež v rozpuku s radostí využijí výhod, jakými oplývají vířivé vany. Dnes je prosté zainstalovat vířivé vany do koupelny s běžnými proporcemi, v každé zahradě, či za domem, sklepní místnosti, avšak také v obývací světnici, či na jachtě. Avizujeme cenově dostupné, malé vířivé vany, ale také větší vířivé vany pro více lidí. Každý zákazník může vznést své požadavky a přání, avizovaný sortiment je dostatečně široký, aby vykryl přání jednotlivého zákazníka.

Užitečné mobilní vířivky

Nabídka domácích wellness potřeb se čím dál více blíží potřebám klientů. A proto jsou v našem sortimentu zahrnuty moderní mobilní vířivky, které se můžou chlubit velmi rychlým a snadným smontováním, ale i přijatelnou cenou. Dnes si tedy můžete vybrat mobilní nafukovací vířivky-spa, které jsou vyrobeny ze syntetické kůže a perfektního laminovaného PVC. Až čtyři lidi se pohodlně usadí do praktické mobilní vířivky. Žádné mobilní vířivky není třeba nafukovat ústy, ani kompresorem, protože tuto práci za vás vykoná zabudovaný nafukovací mechanismus každé mobilní vířivky. Samozřejmostí jsou rozmanité trysky s proudy.

Moderní a praktické infrasauny se hodí do jakéhokoliv stísněného prostoru

Mezi výhody jakékoliv infrasauny patří její perfektní rozměry. Význam infasauny spočívá v infračervených paprscích prohřívajících náš organsmus, o jejichž účincích se více dozvíte na našich stránkách. A tak nyní neplaťte za lístek do sauny, můžete ode dneška užívat svoji domácí.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 34 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář