Přáli byste si mít vlastní e-shop? Není nic jednoduššího!

23.9.2011 | Autor: | Publikováno v Internet

Ať už prodáváte zboží nebo služby, brzy zjistíte, že bez prodávání přes internet není vaše podnikání úplné. A nebo se vám nechce investovat do pronájmu kamenné prodejny, když (hlavně v menších městech) není jisté, zda budou mít zákazníci o vaše výrobky nebo služby dostatečný zájem? Zkuste prodej přes internet a můžete mít zákazníky z celé České republiky.

Pokud si myslíte, že cesta k vlastnímu e-shopu je moc složitá, po přečtení tohoto článku budete vědět, že to není pravda. Vlastnit prosperující internetový obchod ani nemusí být přehnaně drahé. Můžete si totiž eshop pronajmout. A jaké jsou ceny? Základní varianta Basic stojí 199 Kč za měsíc a uspokojí hlavně začátečníky v oblasti obchodování na internetu. Varianta Standard vás měsíčně vyjde na 499 Kč a je určena pro středně velké internetové obchody. Varianta Profi stojí 899 Kč za měsíc a spokojeni s ní budou i opravdu nároční zákazníci, kteří už mají s internetovým obchodem nějaké zkušenosti.

Výhody pronájmu e-shopu

  1. e-shop vytvoříte velice snadno a rychle – můžete jej mít ještě dnes!
  2. cena za měsíční pronájem je velice příznivá.
  3. máte možnost využívat plnou technickou podporu.
  4. možnost vyzkoušení plné verze zdarma na 15 dní – pokud si stále nejste jisti, zda je pronájem e-shopu pro vás to pravé, určitě tuto možnost využijte a zjistíte, jak jste na tom.
  5. profesionální vzhled – pokud máte svoji představu, jak by měl vypadat webdesign vašich stránek, může se váš sen stát skutečností.
  6. k e-shopu facebook obchod zdarma – nabídku vašeho e-shopu může rázem vidět mnohonásobně více potenciálních zákazníků.

Vidíte, že mít vlastní e-shop není nic nereálného. A jde to snadno a rychle – prodávat přes internet můžete klidně už dnes. Pokud stále váháte, využijte jedinečné nabídky na vyzkoušení zdarma a můžete se objektivně rozhodnout, jaký přínos by pro vaše podnikání vlastní e-shop byl.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář