Chci vlastní e-shop, jaké mám možnosti?

17.10.2011 | Autor: | Publikováno v Internet, Podnikání

Podnikáte a zjistili jste, že je pro vás zřízení internetového obchodu nevyhnutelné? Chcete více prodávat a získat nové zákazníky? Víte, že vlastní e-shop vám toto vše přinese, ale nevíte jak na to? Čtěte dále.

Možnost číslo 1 – pronájem e-shopu

Tato možnost, tedy pronájem e-shopu, je jedna z nejvýhodnějších možností, jak začít podnikat na internetu. Vyhnete se tak prvotním vysokým nákladům a vlastní e-shop můžete mít klidně i ze dne na den. Nemusíte tedy čekat na vytvoření e-shopu a svoje výrobky nebo služby můžete přes internet prodávat téměř ihned.

Pronájem e-shopu přináší řadu výhod:

  • ušetříte nemalou finančí hotovost za realizaci internetového obchodu
  • rychlost – svůj e-shop můžete mít ještě dnes
  • získáte plně funkční e-shop, který budete moci sami spravovat a díky tomu budete mít dokonalý přehled o všem, co se ve vašem obchodě děje
  • můžete si vybrat vlastní design e-shopu
  • je to ideální řešení pro každého, kdo začíná podnikat na internetu
  • možnost získat facebook obchod zdarma

Pokud stále nejste rozhodnuti, zda je toto řešení to pravé, máte možnost vyzkoušet si správu e-shopu zdarma prostřednictvím plnohodnotné plné verze a to na celých 15 dnů. Sami se tak můžete rozhodnout, zda je pro vás pronájem e-shopu opravdu přínosem.

Možnost číslo 2 – vytvoření e-shopu

Chcete-li mít opravdu vlastní e-shop, musíte oslovit agenturu, která se zabývá tvorbou internetových obchodů. Vytvoření e-shopu není úplně jednoduchá věc. Zodpovědná a poctivá agentura vám zajistí, že e-shop pro vás budou vytvářet zkušení tvůrci. Ti si musí vytvořit analýzu cílové skupiny zákazníků, musí udělat e-shop tak, aby bylo administrační rozhraní snadno ovladatelné a také musí zajistit kvalitní optimalizaci, aby si váš obchod na internetu našlo co nejvíce zákazníků. Toto všechno stojí spoustu práce a času webdesignérů. Na vlastní e-shop si tedy budete muset nějaký čas počkat a také za něj zaplatíte odpovídající částku. Z těchto důvodů si mnoho začínajících podnikatelů zvolí raději možnost číslo 1 k cestě za vlastním e-shopem, tedy pronájem e-shopu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář