Penzion Kyjov zajišťuje ubytování na Slovácku

28.5.2015 | Autor: | Publikováno v Cestování, Služby

Kyjov nabízí mnoho kulturních akcí a turistických památek, vč. krásných přírodních scenérií, dobrého vína a jídla. Pro r. 2015 je pak pro návštěvníky Kyjova na Jižní Moravě přichystaná řada zajímavých kulturních akcí,

Kultura a folklór, sport a ubytování Kyjov

Návtěvníci se zde mohou seznámit s folklórními tanci a hudbou na nejstarším regionálním festivalu s názvem Slovácký rok, poslechnout si cimbálovou muziku při mnoha hudebních večerech, navštívit výstavu Bohumila Hrabala nebo výstavu hraček „Hračky ze staré půdy“. Chystají se oblíbené voňavé Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční slavnosti. Návštěvníkům Kyjova, kteří shání pohodlné ubytování Kyjov v příjemné atmosféře, rozhodně doporučujeme Kyjov penzion U Kulky.

Za jídlo, dobré pití a rodinnou atmosféru ručí penzion Kyjov „U Kulky“ nacházející se v samém jádru města Kyjov, penzion disponuje kapacitou 80 osob a kromě pohostinné, příjemné atmosféry skýtá rovněž skvělé zázemí pro cyklisty, rodiny s dětmi a velké skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Potěšeni budete rozumnými cenami, výtečným domácím jídlem doplněným o výborné moučníky nebo opékaná, grilovaná a uzená masa.

Cyklistické stezky okolo Kyjova

Milovníci náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion leží v centru Kyjova, a proto si každý cyklista může podle náročnosti a délky vybrat stezku, která pro něj bude nejvhodnější. Za vidění určitě stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 34 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář