Vydařená akce za každého počasí

10.12.2015 | Autor: | Publikováno v Služby

Máte uspořádat rodinnou párty u příležitosti kulatého výročí nebo vás pověřili přípravou firemní akce na oslavu mimořádného úspěchu? Máte možnost objednat sál v některém z hotelů nebo kongresových center nebo připravit akci pod otevřeným nebem, které se těší větší oblibě. Jak ale nebýt hračkou v rukou přírody a připravit se na všechny možnosti vývoje počasí?

Oslava nebo setkání většího počtu lidí venku dává lepší prostorové možnosti celé organizaci. Nejste omezen počtem zúčastněných osob, necítí se vaši hosté stísněně a častokrát je na akci i lepší přístup. A aby počasí svým nepředpokládaným vývojem nepokazilo vaši snahu vynaloženou při organizování oslavy, stačí využít osvědčený promo stan a vytvořit tak přístřešek pro občerstvení, důležitý exponát a také i jako přístřešek pro účastníky před pálícím sluncem či krátkou přeháňkou, která by chtěla překazit rozjetou zábavu. Pokud je na vašich bedrech taková akce jen jednou za „uherský rok“, tak jistě uvítáte možnost si promo stan zapůjčit na nezbytnou dobu a po skončení akce se nemusíte zabývat myšlenkou, kde všechno vybavení uskladnit. Ale pokud jste zkušený organizátor pravidelných akcí, tak je pro vás výhodnější si promo stan zakoupit a nemusíte odmítat pořádání jakékoliv společenské události pod širým nebem.

party

Ve své kanceláři se potenciálním klientům můžete prezentovat minulými úspěšnými akcemi, které vám získali dobrou reputaci. Pomůže vám led reklama, s její pomocí vystavíte povedené záběry z párty tak, že dokonale navodí atmosféru, kterou se vámi připravované akce vyznačují. Wall-light box využijete i jako dar stálým zákazníkům, kterým jim připomenete skvělou zábavu, kterou zažili díky vám. Tak jako nezevšední dobrá fotografie za pomoci LED osvětlení, tak zůstane živá i vzpomínka na letní párty pod vaším vedením.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Spravuji tento i mnoho jiných webů, pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte mne kontaktovat.

Tento autor zde publikoval zatím 77 článků.

Komentáře (1)

 1. Alex

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/0/e/0e56cf59-4a1c-49e7-a1be-a041a9736319/inzerujzdarma.cz/web/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 705

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/0/e/0e56cf59-4a1c-49e7-a1be-a041a9736319/inzerujzdarma.cz/web/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 574

  Deti si mohly uzit skakaciho hradu, jizdu na koni, malovani na oblicej. Velky ohlas mela i bal nkova show spojena s bal nkovou dilnickou a klauniadou deti se doslova nechaly strhnout bal nkovou zabavou a moc si to uzily! Cele odpoledne nas svou hudbou provazelo hudebni duo UsB. Lazenska kuchyne nam nabidla sve grilovane speciality. Pocasi vyslo, byla to moc pekna a vydarena akce.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Napsat komentář