Zvládáme zemní a výkopové práce Benešov, Praha pronajímáme stavební stroje

17.2.2016 | Autor: | Publikováno v Služby

Pro veškeré zemní a výkopové práce Benešov, Praha, stejně jako k odbahňování rybníků, se mají přivolat ostřílení odborníci s náležitou výbavou. Společnost Libor Pospíšil působí u Benešova a v okolí, což však nemusí být podmínkou. S využitím vlastního technického zázemí se zemní a výkopové práce Benešov, Praha dělají bez navyšování investic. Na webových stránkách jsou popsány a vyfotografovány užívané stroje jako minibagr, pásový bagr, pásový minibagr nebo také traktorbagr. Propagované stavební stroje, ale také hutnící techniku, pojízdné plošiny a nezbytné nářadí může zapůjčit půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha.

Avizované minibagry, bagry, traktorbagry, jakož také plošiny, smykové kolové nakladače, pracovní teleskopická plošina (rameno), ale i vozidlo na zametání se pronajímají za konkrétní částku, úplný ceník je k prohlédnutí na firemních internetových stránkách. Účelná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha, se soustředí na pronájmy techniky v lokalitách okolo Benešova, kolem Prahy a v celém Středočeském kraji. K pronajímané technice je možné si objednat i naši proškolenou obsluhu. Znamenitá půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je tu připravena pro soukromé klienty i pro firmy.

Rovněž nákladní autodoprava Benešov, Praha pomáhá jednotlivým klientům a celým společnostem. Ceny za půjčení nákladních vozidel Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy, stejně jako podmínky půjčení objevíte na webových stránkách společnosti. Společnost Libor Pospíšil zapůjčuje vlastní vozidla, díky čemu jsou služby, servis a cena za pronájem skutečně obstojné. Vyjma vozidel Tatra, Renault, Iveco a MAN pronajímáme například Ginaf 380 s hydraulickou rukou nebo podvalník pro přepravu těžkých strojů do 30 tun.

Společnost Libora Pospíšila provádí rovněž zápůjčky hutnící techniky, dále přistavuje a pronajímá kontejnery, vykoná nutné demolice a bourací činnosti, zrealizuje rozřezání asfaltu i betonu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 34 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář