Práce ve výškách bezpečně

27.8.2012 | Autor: | Publikováno v Auto a moto, Služby

Potřebujete umýt okna na výškové budově, vyčistit okapy, opravit fasádu či ořezat větve na vysokém stromě? Nechcete hazardovat se svým životem a balancovat na žebříku ani není možné postavit u domu lešení? Existuje jednoduché řešení – vysokozdvižné plošiny.

Pohodlné a bezpečné je mytí oken z plošiny. Praha má například výškových prosklených budov opravdu dost a o to více je zde možností, jak využít vysokozdvižné plošiny – nejen k mytí oken, ale i k různým opravám, revizím či instalaci reklamních poutačů. Stačí si jen pronajmout vhodnou vysokozdvižnou plošinu a ušetříte si starosti. Některé vysokozdvižné plošiny jsou dokonce vybaveny i potrubím pro vodu, odpadá vám tedy neustále sjíždění dolů pro čistou vodu. Vybrat si můžete i plošinu s elektroinstalací v pracovním koši. Všechna tato nadstandardní vybavení vám usnadní práci, kterou budete moci vykonat rychleji a bezpečně.

Vyplatí se mi pronájem plošiny?

Obecně lze říci, že pronájem plošin je ekonomičtější než jiná řešení (např. stavba lešení). Navíc mohou vaši zaměstnanci ihned po zapůjčení a vyškolení začít pracovat, nemusíte čekat na žádné pomocné stavby a díky tomu je práce i dříve hotová. A ne nadarmo se říká, že čas jsou peníze. Plošiny mají nízkou hmotnost a se svojí váhou do 3,5 tuny mohou vjet na téměř každý terén (zámková dlažba, trávník, beton), aniž by jej poničili. Při pronajímání plošiny preferujte společnost, která má nový vozový park a automobily jsou pravidelně kontrolované v servisu. Jedině tak se vyhnete problémům, které mohou způsobit starší automobily. Volte spíše menší vozy s vysokým výkonem, které se dostanou i do úzkých uliček či jiných těžko dostupných míst. Se správně zvolenou vysokozdvižnou plošinou nebude žádná výška nezdolatelná.

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář