Pořizujte u nás palivové dřevo štípané, volně sypané a rovnané na palety

22.5.2015 | Autor: | Publikováno v Služby

Palivové dřevo Praha je společnost vyrábějící palivové dřevo pro Prahu a okolí. Palivové dřevo vám rádi dovezeme v podobě polen o délce 23, 33 nebo 50 centimetrů. Volně sypané palivové dřevo zákazníkům rádi přivezeme nákladním automobilem nebo jej dovezeme vyrovnané na paletách.

Palivové dřevo sypané a vyložené na paletách

Na dané místo palivové dřevo přivezeme i vysypeme. Jestliže objednávka obsahuje také vyrovnání dřeva do kůlny nebo dřevníku, vyhovíme i tomuto přání. Pokud potřebujete zaplnit 1 m palivového dřeva v dřevníku, objednejte si 1,5 m dřeva. Na rozdíl od dřeva v paletách, obsahuje totiž sypané palivové dřevo i třísky, které se hodí na podpal. Palivové dřevo je vyrovnáno na paletách o rozměrech 1 x 1 x 1 m a dopravujeme jej autem s hydraulickým zvedákem. Můžete si ovšem zajistit i vlastní odvod.

Vybírejte palivové dřevo štípané pytlované nebo metrové

Pokud sháníte palivové dřevo metrové, pak si je u nás možné zakoupit polena o délce jeden metr. Dřevo vám doručíme buď ve štěpinách, nebo kulatině a přivezeme vám jej nákladním vozidlem o kapacitě šest nebo dvanáct metrů. Kulatina má pak průměr od 7 do pětatřiceti centimetrů, štípané dřevo obsahuje kuláče do 20 centimetrů, kdy mohutnější kusy jsou rozštípnuté. Zakoupit si u nás lze i pytlované palivové dřevo tvrdé, ale rovněž jehličnaté měkké k podpalu. Toto dřevo má většinou délku 25 centimetrů a přivezeme vám jej v pytlích o 15 kg.

Palivové dřevo lze pořídit za slušné ceny

Na druhu dodávaného materiálu se liší cena palivového dřeva. Nejlevnější je v našem případě měkké listnaté dřevo, pak jehličnaté, bříza, buk a nejvíce stojí tvrdé dřevo. Nejnižší cenu pak představuje dřevo neštípané a naopak nejvíce peněz dáte za palivové dřevo na paletách.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 34 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář