Ohňostroj zpestří každou oslavu

11.4.2012 | Autor: | Publikováno v Hobby, Služby

Bez pořádného ohňostroje si už dnes nedokážeme představit oslavy konce roku. Ohňostrojem stále častěji končí významné firemní akce či oslavy a v některých městech je ohňostroj součástí různých městských slavností. Ohňostroj je prostě překrásná podívaná pro děti i dospělé a dodá každé oslavě punc výjimečnosti a originality.

Proč si tedy nezpestřit pěkným ohňostrojem i narozeninovou oslavu v rodinném kruhu? Nadcházející jarní a letní měsíce přímo vybízejí k uspořádání oslavy na zahradě a dovedete si představit lepší zakončení, než ohňostroj, který po setmění ozáří celou oblohu? Děti budou nadšené, dospělí budou žasnout a nikdo neodtrhne oči od barevné podívané. Obávat se nemusíte ani vysoké ceny ohňostrojů. Cena kvalitních a bezpečných kompaktních ohňostrojů, které na jedno zapálení vydají větší množství ran a efektů, se pohybuje již od cca 200 Kč.

Když ohňostroj, tak se zárukou kvality

Kvalitní zboží se zárukou kvality bychom měli upřednostňovat v každém případě, ale při nákupu zábavní pyrotechniky to platí dvojnásob. Nikdo přece nechce, aby veselá oslava skončila neštěstím v podobě popálených či jinak zraněných jedinců. Pokud si zakoupíte certifikovanou zábavní pyrotechniku a dodržíte výrobcem doporučovaná bezpečnostní pravidla, nemusíte se žádného nebezpečí obávat.

Vždy tedy vybírejte ohňostroje, které vyhovují všem legislativním předpisům a které před uvedením na trh schválil a otestoval Český úřad pro zkoušení zbraní a střeliva.

Rozdělení pyrotechniky

Pyrotechnické výrobky se dělí do třech kategorií podle věkové hranice. Pyrotechnické výrobky 1. kategorie mohou být prodávány zákazníkům od 15 let, výrobky 2. kategorie jsou dostupné od 18 let a pyrotechniku 3. kategorie si mohou zakoupit zákazníci od 21 let.

Ohňostroj, na který se nezapomíná

Nechcete se na svojí oslavě nebo firemní akci spokojit s odpálením několika fontán, raketek či kulových pum? Chtěli byste něco lepšího, něco na co jen tak nezapomenete? Využijte služeb firmy, která se odpalováním ohňostrojů zabývá a můžete mít na vaší oslavě opravdu profesionální ohňostroj. Vybírat můžete z široké nabídky profesionální pyrotechniky nebo si nechte sestrojit ohňostroj přesně podle vašeho přání.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář