Zdarma inzerce pro každého – www.inzerujzdarma.sk

Věřím, že každý z nás najde doma mnoho věcí, které téměř nepoužívá. Možná jsou to mikiny, které již neoblečete, kočárek, který vám „překáží“ ve sklepě či téměř nepoužívaná herní konzole. Proč by vám tyto věci měly zabírat místo a zbytečně někde ležet? Stačí využít internetový bazar a nabídnout je k prodeji. Kromě toho, že získáte místo ve skříni či ve sklepě, také si finančně přilepšíte.

K inzertním webům s širokou nabídkou rubrik patří i portál www.inzerujzdarma.sk. Když nevíte, za jakou konkrétní částku máte danou věc prodat, portál vám nabízí možnost dohodou / neuvedeno / či nabídněte. Příklady z praxe potvrdily, že mnoho lidí zvolí místo konkrétní ceny jednu z těchto možností. Přidat inzerát na portálu www.inzerujzdarma.sk můžete prostřednictvím tohoto odkazu.

Inzerovat se dá nejen oblečení či elektronika. Portál nezapomíná ani na nabídku služeb – v případě, že nabízíte účetnické služby, stavební práce nebo doučování, můžete přidat inzerát služby do této sekce. Zvláštní kategorií je práce, kde se setkává poptávka a nabídka pracovního trhu. Najdete zde nabídku práce nejen ze Slovenska, ale i práci v zahraničí.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Zdarma inzerce pro každého - www.inzerujzdarma.sk, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Autor:

Spravuji tento i mnoho jiných webů, pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte mne kontaktovat.

Tento autor zde publikoval zatím 77 článků.

Napsat komentář