Zajímavé hry online zdarma

29.3.2011 | Autor: | Publikováno v Herní svět

Podle posledních zpráv se zdá, že hry zdarma zažívají novou renesanci. Alespoň poslední počiny vývojářů flashovek tomu nasvědčují, protože v poslední době se doslova roztrhl pytel se skvělými hrami. V dnešním článku si připomeneme ty nejlepší z nejlepších.

Cover Orange Player’s Pack 2

Vzpomínáte na skvělou hru Cover Orange, ve které jste měli chránit ovoce před zlými a nepřátelskými sněhovými vločkami? Tahle hra se dočkala i svého druhého dílu a nabídla tak celkem 50 úrovní, od těch jednoduchých, až po pořádně zapeklité, kde člověk musel být opravdu velmi přesný a pečlivý, aby nebohý pomeranč a jablíčko uchránil. Nyní je k dispozici úplná novinka, a to úrovně vytvořené samotnými hráči. Je jich celkem 50 a některé jsou opravdu velmi povedené. Pokud se vám tahle logická hra líbila, můžete si Cover Orange připomenout.

Hambo

Pokud máte rádi hry, ve kterých je vaším úkolem zlikvidovat soupeře s pomocí bomb, granátů nebo jiných zbraní, rozhodně si nenechte ujít parádní prasečí hru Hambo. Vaším úkolem není nic jiného než zvítězit s vaším prasátkem nad ostatními prasátky a osvobodit vašeho přítele, který upadl do zajetí. Hra je skvělá v tom, že nabízí celou řadu různých zbraní, které můžete průběžně měnit a zvolit si tak tu, která nejlépe poslouží danému účelu. Některé úrovně jsou docela jednoduché, ale u jiných se pořádně zapotíte.

Výše uvedené hry jsou ukázky té nejlepší tvorby herních vývojářů z poslední doby. Jak vidíte, tak i když dnes světu vládnou hry na Facebooku nebo klasické onlinovky, i na scéně flashovek se stále něco děje a přibývají skvělé tituly, které byste si určitě neměli nechat ujít.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář