Vrtací a bourací kladiva

3.4.2014 | Autor: | Publikováno v Průmysl

Vrtací a bourací kladivo je nářadí určené převážně pro stavební práce. Používá se při vrtání, sekání nebo bourání, různých druhů stavebních materiálů, dokonce i betonu. Dá se říci, že nastupuje všude tam, kde svými parametry nedostačuje příklepová vrtačka.


Tato kladiva mají na rozdíl od příklepových vrtaček pneumatický příklepový mechanizmus s maximální intenzitou příklepu při opracovávání tvrdých materiálů, nezávisle na vyvinutém přítlaku uživatelem.

Vrtací kladivo, je vybaveno přepínačem funkcí. Díky tomuto přepínači z něj jednoduše uděláte výkonnou vrtačku, která zvládne vrtat díry větších průměrů třeba i do betonu, nebo z něj jednoduše uděláte bourací kladivo.

V naší nabídce najdete kvalitní vrtací a bourací kladiva značek Bosch, Skil, Einhell nebo Skil MASTERS. Tato vrtací a bourací kladiva, mají kovovou převodovku s příklepovou sílou až 3,8 J., a kvalitní motory o výkonu až 1,5 kW. Vrtací a bourací kladiva, dále mají bezpečnostní spojku, která chrání uživatele i nástroj při zablokování nástavce.

Na SMnářadí shop, nabízíme různé velikosti vrtacích a bouracích kladiv. Jsou to kladiva určená například pro těžké bourací práce, nebo také malá a střední vrtací kladiva, která mohou nahrazovat funkci příklepové vrtačky. Díky své váze a skvělým výkonům je s nimi možno pracovat i nad hlavou.

Z dnešní široké nabídky můžete vybírat i akumulátorová vrtací a bourací kladiva, která Vám usnadní práci všude tam, kde není možnost připojit se k síti elektrické energie.

 

SMnářadí

Zakřany 226

664 84 Zastávka

Česká republika

Kontakt:

Tel: +420 777 202 512

Email:info@smnaradi.cz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 22 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář