Usínání vůbec nepřichází, neboť jste nepřetržitě rušeni pouličním osvětlením, případně slunečním žárem?

29.9.2015 | Autor: | Publikováno v Dům a zahrada

Praží vám během parných letních dnů sluníčko stále do okenních tabulek? Anebo se jen chcete schovat před všetečnými sousedy? Východiskem při řešení této otázky bývá: buď si vybrat vnitřní stínění, nebo i venkovní stínění. Čas od času jsou ideálním východiskem z problému venkovní žaluzie, oblíbené venkovní rolety, praktické markýzy, pergoly, svislé fasádní clony, v jiných případech zase vnitřní žaluzie, případně látkové sítě či užitečné sítě proti hmyzu. Výhodné řešení není nikdy jen jedno.

Jeden z nejlepších a nejefektivnějších způsobů stínění představují rolety. Populární venkovní rolety Climax se stanou vaším ochráncem oken před veškerými povětrnostními vlivy, rolety minimalizují hluk zvenčí a přitom ještě maximalizují nedobytnost do objektu. A tak se rolety využívají jako ochrana před slunečními paprsky, ale rolety zároveň skvěle izolují dům. Pokud se však pídíte po nějaké estetické variantě, každý pokoj vám útulně dokrášlí látkové stínění, kam spadají vkusné látkové rolety, anebo rozličné plisé žaluzie, obzvláštní japonské posuvné stěny a zajímavé vertikální žaluzie Climax. Látkové kolekce obsahují zajímavou nabídku barev, použité látky jsou velice kvalitní s neotřelým dekorem.

Venkovní rolety Climax jsou velice oblíbenou součástí okenních tabulek díky špičkovým vlastnostem. Jednotlivé druhy rolet se rozlišují podle různé výroby lamel, podle různých variant ovládání a montování – novostavby a rekonstrukce obvykle mívají rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, pro dokončené stavby jsou vhodné spíše rolety s přiznaným boxem. Všechny rolety Climax mají variantu ovládání na dálku, jsou vybaveny motorem.

Efektivní zastínění na balkoně a terase stoprocentně zajistí markýzy od největšího českého producenta Climax, mezi jejichž klady se řadí zejména zajištěná konstrukce, pevné textilie v rozmanitém barevném provedení plus další využitelné doplňky. Též i na uvedené markýzy, stejně jako na všechny ostatní produkty, ale i na montáž, poskytuje Climax prodlouženou záruční lhůtu na čtyři roky.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 34 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář