Ubytování a restaurace, jako v Americe

28.4.2016 | Autor: | Publikováno v Cestování

Jezdíte často služebně po republice? Pak jistě potřebujete občas přespat mimo domova. A už víte, pokud takhle pracujete delší čas, co je pro vás důležité a jaké služby vyhledáváte. Zda je pro vás výhodnější velký hotel s často neosobní anonymitou anebo máte raději menší pension a větší pohodlí.

Pro obchoďáka na cestách je důležitá dobrá kuchyně a restaurace, Havířov na severu Moravy nevyjímaje. Aby si po dlouhém dnu mohl sednout k dobrému jídlu, v klidu ho vychutnat a sesumírovat si pro sebe právě uplynulý den, jeho průběh i výsledky. Proto mi přijde lepší ubytování v prostředí, jako je penzion Havířov. To dobrém jídle si odpočinout, dobře se vyspat a nemít strach o své auto venku na velkém parkovišti, jako by to bylo u velkého komplexu.

Když si vyberete v Havířově Penzión Amerika, nebudete mít problém se zapamatováním si čísla pokoje. Žádné čísla totiž nemají. Jejich styl a zařízení je definováno názvem pokoje podle amerických měst nebo lokalit. A tak se můžete vyspat třeba v Las Vegas nebo u Niagarských vodopádů.

Zajímá vás cena takového ubytování? Je daleko nižší, než vám nabídne hotel Havířov a dostanete daleko lepší služby v příjemném prostředí. Když vás pracovní povinnosti zavedou do Slezska nebo jenom projíždíte ze Slovenska nebo Polska a domů to máte ještě daleko, nezoufejte. Zastavte se v Havířově, dejte si skvělou večeři. Neriskujte únavu za volantem, odpočiňte si a ráno pohodlně dojeďte do cíle své cesty. Příjezd do penzionu je od poledne po desáté hodiny večer, ale po dohodě i později, či snad brzy nad ránem.

Před odjezdem vás čeká bohatá snídaně na posilněnou a celý den i večer využijete zdarma WiFi připojení. Ať už chcete vyřídit pracovní záležitosti nebo se spojit se svou rodinou. Relaxovat můžete u velké LCD TV, která je součástí vybavení každého pokoje, odpočinete si na kvalitní posteli s lamelovými rošty a pohodlnou matrací.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Spravuji tento i mnoho jiných webů, pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte mne kontaktovat.

Tento autor zde publikoval zatím 77 článků.

Napsat komentář