Třicet případů majora Gamelickera (5)

1.7.2011 | Autor: | Publikováno v Ostatní

Poté co John Gamelicker vyřešil případ korupce v České republice, konečně odjel na opravdovou dovolenou. Zde se seznámil s hezkou blondýnou Jane Tomatoeater, kterou si o pár měsíců později vzal za manželku. Jane původně pracovala jako správce počítačové sítě ve firmě zabývající se vývojem počítačových her a měla pověst pěkné dračice. Nicméně po boku kliďase Johna Gamelickera se zklidnila a začala vést v podstatě normální život manželky policajta. A jednou dokonce svému choti pomohla s vyřešením případu, o kterém si dnes povíme.

Případ pátý z roku 2014 – Nešťastný konec zhrzeného fotbalisty

Paul Treekicker hrával v anglické Premier League za FC Liverpool. V sezóně 2010 – 2011 byl dokonce vyhlášen nejlepším hráčem ligy. Pak se ale zranil a trenér ho posadil na lavičku. Paul to nesl velmi těžce, protože namísto skutečného fotbalu mohl nyní hrát leda sportovní hry na počítači a to ho příliš nebavilo. Přemýšlel proto, jak by trenéra přemluvil k tomu, aby mu dal ještě šanci.

Bohužel to nevzal za správný konec a namísto toho, aby poctivě trénoval a věnoval se fotbalu, začal kout různé pikle a vykrádal skříňky spoluhráčů, kteří měli to štěstí, že patřili do základní sestavy. Brzy se na to přišlo a případ začala vyšetřovat místní policejní stanice v Liverpoolu. Protože ale s dcerou Jane Tomatoeterové, kterou John Gamelicker vyženil, chodila do třídy i dcera Paula Treekickera, přemluvila Jane Johna, aby se případu ujal Scotland Yard.

John Gamelicker se tedy nakonec do případu pustil a během vyšetřování přišel na komplot, který mohl ohrozit celý britský fotbal. Zjistil totiž, že Charles Goalsaver, který byl v Liverpoolu brankářskou jedničkou, bral úplatky od fotbalového klubu Manchester United a na oplátku pouštěl laciné góly z opravdu čistě propagačních střel.

Nakonec to tedy dopadlo dobře. John Gamelicker vyřešil případ krádeží věcí a peněz ze skříněk fotbalistů a současně zabránil rozvratu britské kopané. Od té doby je britský fotbal naprosto čistý a patří mezi nejlepší ligy na světě. Korupce se přesunula na východ, kde je stále běžným a vítaným standardem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář