Třicet případů majora Gamelickera (3)

8.6.2011 | Autor: | Publikováno v Ostatní

Člen Scotland Yardu – John Gamelicker, bohužel při řešení posledního případu přišel o manželku, kterou zombíci stačili zabít dříve než je zlikvidoval. John tedy zůstal sám a o malou Jane se stará jeho matka Elizabeth. Proto v posledním roce John moc nových případů nevyřešil. Hrál v práci hry online a vzpomínal na krásné chvíle se svojí ženou. Jednoho dne si ale šel zaběhat a vše se změnilo…

Případ třetí z roku 2013 – Loupež inzulínu

Třetí případ začal pro Johna Gamelickera docela nevinně. Byl si takhle jednou ráno zaběhat a spatřil zaparkovanou sanitku, ve které se vrchní sestra z nemocnice R.V. snažila místnímu lékaři D.R. vysvětlit různé zdravotnické polohy vhodné pro pacienty v rekonvalescenci. Doktor to stále jaksi nechápal, a tak mu sestra polohy začala názorně ukazovat a nakonec ho z nich vyzkoušela a nepustila ho k pacientovi, dokud vše neovládal jako když bičem mrská.

John Gamelicker k nim došel a zjistil, že se kolem sanitky válí prázdné obaly od inzulínových ampulí. Protože mu jak vrchní sestra tak doktor potvrdili, že dochází ke krádežím inzulínu, začal případ vyšetřovat jako trestný čin krádeže majetku patřícího kapitalistické společnosti.

Při šetření narazil na záhadnou osobu RH, která oficiálně nevykazovala žádné příjmy, ale přesto jezdila v luxusních autech a vlastnila několik nemovitostí v centru Londýna. Protože se Johnovi nezdálo tvrzení pana RH, že k majetku v hodnotě 5 miliard liber přišel na základě dědictví po zesnulém otci, který vlastnil továrnu na výrobu přenosných záchodových mís určených pro zdravotnická zařízení, podíval se panu RH trochu více na zoubek a zjistil, že v poslední době pravidelně ukládal na svůj bankovní účet částky kolem 200 tisíc liber.

Nakonec vyšlo najevo, že hlavní sestra RV a záhadný pan RH se pustili do velmi výnosného podnikání a kradli inzulín v nemocnici a pacientům namísto sladkého i píchali 2x denně obyčejný fyziologický roztok. Přišli si tak na více než 8 miliard liber, protože ve Velké Británii trpí cukrovkou velmi mnoho lidí z toho důvodu, že jedí k snídani pravidelně koblihy.

John Gamelicker za vyřešení případu dostal o dvě frčky více a těšil se na svůj další případ, který ho zavede na anglický venkov. Zatím ho nechme v klidu pařit hry online a počkejme si na něj. 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář