Tipy na dárky pro holky

15.11.2011 | Autor: | Publikováno v Dětské zboží, Hračky

Vánoce se blíží a jistě už i vaše děti sepisují dlouhé seznamy dárků, které by si přály od Ježíška. Určitě jim chcete přání splnit, ale také je něčím překvapit. Pokud chcete pro svoje děti jen to nejlepší, určitě vás zaujmou tipy na krásné dřevěné hračky, které udělají radost především holčičkám. Na kluky ale nezapomeneme, určitě na ně přijde řada v jiném článku!

Máte doma holčičku, která si ráda hraje s panenkami na rodinku? Potom se jí určitě bude moc líbit domeček pro panenky. Na trhu je množství typů domečků a každý si může vybrat podle svého vkusu i finančních možností. K dostání jsou i panenky – malé dřevěné figurky, které svou velikostí přímo odpovídají většině domečků. Jsou již oblečené, ale fantazii se meze nekladou a vaše holčička určitě ocení, když jí ještě nějaké šatičky na převlékání panenek ušije maminka nebo babička. Domečky jsou rozděleny do několika pokojů, nejčastěji je to kuchyně, obývák, ložnice a koupelna. Pokud není vybavení pokojů součástí domečku, lze ho bez problémů sehnat samostatně. A nebo tady naopak může svojí šikovností přispět tatínek nebo dědeček a pustit se do výroby mini nábytečku. A pak už si holčičky mohou jen užívat svého prvního domu, zařizovat pokoje a hrát si na opravdovou rodinu, která v domečku bydlí.

Další oblíbenou hrou nejen pro holčičky, je hra na obchod. Kompletní dětská prodejna udělá dětem určitě radost, ale leckdy postačí, když dětem koupíte jen jednotlivé vybavení do obchodu, dětské peníze a pokladnu. Na trhu jsou sety se zbožím do prodejny – většinou se jedná o dřevěné imitace opravdového jídla. Jsou tak precizně provedené, že jsou od opravdového jídla téměř nerozeznatelné.

Nebo snad máte doma malou kuchařku (nebo kuchaře)? I na to výrobci hraček mysleli a vy můžete svoje malé kuchtíky potěšit jejich vlastním setem na pečení, který obsahuje malý dřevěný vál, váleček na těsto a další příslušenství. To se potom bude s takovými pomocníky péct!

Dřevěné hračky jsou IN

Jak je vidět dřevěné hračky jsou velice různorodé, krásné a hlavně téměř nezničitelné. A určitě by je doporučoval i Ježíšek. Dopřejte dětem možnost do her zapojit jejich vlastní fantazii a kupujte jim takové hračky, které jim to umožní. V budoucnu se jim umění improvizovat bude velice hodit.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář