Tělová kosmetika udělá pod stromečkem radost

15.11.2011 | Autor: | Publikováno v Zdraví

Také zastáváte názor, že vánoční dárky by měly vaše blízké rozmazlovat? Že by nemělo jít o běžné věci, které si dotyčný může snadno koupit sám? Potom jistě víte, že kvalitní tělová kosmetika potěší nejen ženy a slečny, ale také muže. Většina žen má ráda vedle sebe upraveného a voňavého partnera. A muži rádi rozmazlují svoje partnerky kvalitní kosmetikou.

Do kategorie tělová kosmetika spadají různé tělové krémy, mléka, zpevňující krémy, přípravky proti celulitidě, peelingy, mýdla, sprchové gely nebo přípravky určené k péči o ruce a nehty. Výběr je tedy opravdu široký a je jen na vás, jaký produkt vyberete. Zvažte potřeby a problémy obdarovávaného člena rodiny a podle toho rozhodněte, jaký přípravek by asi tak nejvíce potřeboval. Dobrým nápadem je také podívat se v koupelně či na nočním stolku, zda nějaký oblíbený kosmetický přípravek nedochází a potom jej koupit jako dárek. Tato malá špionážní akce se vám určitě vyplatí a vyhnete se tak možnému zklamání, když obdarovaný dostane něco, co vůbec nepoužívá a po čem vůbec netouží.

Hýčkejme si svoje tělo

Po náročném dni není nic příjemnějšího než se ponořit do vany s teplou vodou a plnou vonící koupelové pěny. Po koupeli můžete aplikovat tělový peeling (doporučuje se přibližně 2-3 krát týdně). Peeling nás zbaví odumřelých tělových buněk a hloubkově vyčistí pleť. Peeling není doporučováno používat denně, ale zato tělové mléko nebo krém ano. Obzvlášť nutné je to pak právě po aplikaci peelingu. Vyberte si mléko nebo krém podle typu vaší pleti – volit můžete mezi přípravky určenými pro normální pokožku, pro suchou až velmi suchou pokožku nebo pro zralou pleť.

Krásné ruce jsou naší vizitkou

K ničemu vám nebudou překrásně upravené nehty, když vaše ruce budou suché a kůže popraskaná. Krém na ruce bychom měli použít po každém mytí rukou. Často na to ale zapomínáme a hlavně v zimě, kdy mráz pokožku rukou ještě více vysušuje, bývá pokožka na rukou ve špatném stavu. Řešením mohou být krémy v praktickém balení s pumpičkou, které si můžete postavit na umyvadlo hned vedle mýdla, a pak už se vám určitě nestane, že byste si zapomněla namazat ruce. Jednou za čas je také dobré udělat si na noc zábal na ruce, který je dostatečně hydratuje. Namažte si ruce silnou vrstvou mastnějšího krému, pak si natáhněte bavlněné rukavice a jděte spát. Ráno budou vaše ruce omlazené a krásné.

Celulitida je nepřítel všech žen

Celulitida, nebo-li pomerančová kůže, nás dovede opravdu potrápit. Nikoho netěší pohled na nehezké hrbolky na kůži, ale naštěstí se s tím dá něco dělat. Kromě cvičení a úpravy stravy je nutné do naší každodenní péče o tělo zařadit používání přípravků proti celulitidě. Nečekejme zázraky, kůže nebude vypnutá hned, ale při pravidelném používání se úspěch zaručeně dostaví. A naše sebevědomí na tom bude zase o něco lépe.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář