Svá děcka můžete umístit do soukromé školky Praha

8.12.2015 | Autor: | Publikováno v Služby

Jestliže máte doma malé dítko a ráda byste vyměnila mateřskou dovolenou za pracovní proces, pro dítě je připravena školka v Praze. Když se vám klasická školka nezamlouvá, případně děti nepřibírají (kvůli bydlišti, neboť státem provozované MŠ berou nejprve děti z okolí a kvóta se rychle naplní), řešením jsou soukromé školky Praha.

Výtečná soukromá mateřská školka v Praze nabízí všem rodičům předškolní výuku, výchovu a kvalitní hlídání dětí

Mezi oblíbené mateřské školy v ČŘ se zařadily soukromé školky Praha – Pro Family, s. r. o., jejichž zařízení byla vystavěna na vícero pražských místech. Rovněž inspektoři uznali vysoký standard soukromé školky Praha a v roce 2014 ji ohodnotili velmi příznivě. To není jediný rozlišovací rys, díky čemuž budete nakloněni faktu, aby soukromé školky Praha přivítaly právě vaše děti. V rozlehlé aglomeraci si můžete jednoduše vybrat ze šesti školek tu, kterou máte od domova, co by kamenem dohodil.

Za co všechno se platí v soukromé mateřské školce?

Jestliže vaše děti budou navštěvovat soukromé školky Praha, samozřejmostí bude placení školného, jež bude zhruba 6100 korun českých za měsíc a šest hodin denně. Budou se účtovat skutečné hodiny dítěte strávené ve školce, proto když vaše dítě ochoří, za absenci platit nebudete. Zmíněná cena je absolutní a obsahuje stravování dítěte i zájmové kroužky, kterých se děti mohou účastnit.

Soukromá mateřská školka v Praze dovede zabezpečit hlídání dětí, ale je soustředěna také na další akce, jako jsou třeba angličtina, lekce plavání, tenisu, návštěvy divadla, tanec nebo keramika. Vaše děti tak budou soběstačné, avšak můžou také rozvinout svá nadání.

MŠ Pro Family patří mezi výjimečné soukromé školky Praha. Pro Family patří mezi skvělé soukromé školky Praha a vaše děti se tu budou cítit výtečně. Jako výhodu má privátní školka v Praze příznivou otevírací dobu, od sedmi ráno do sedmi večer.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 34 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář