Stylové kabelky

14.3.2015 | Autor: | Publikováno v Hobby

Kabelky a ženy. Dvě slova, která patří neodmyslitelně k sobě. Posedlostí kabelkami trpí většina žen a dívek už od dětství, dost často se navíc kombinuje se slabostí pro boty. Nakonec není na tom nic divného, vždyť právě boty a kabelky podtrhují ženskou krásu a přitažlivost! Každá moderní žena má doma několik kabelek různých tvarů a barev a vždy pečlivě volí, kterou z nich si vzít.

Milovnice kabelek jsou velmi často vysazeny na černou barvu, černou barvou nikdy nic nezkazíte, černá kabelka bude vždy elegantní a skvěle sedne k jakémukoli outfitu. Praktická stránka také není zcela od věci, na černé totiž není příliš vidět nečistoty a nemusíte tedy tolik hlídat, kam svou kabelku odkládáte třeba během oběda s kamarádkou, nebo ve zkušební kabince v obchodě.

Ovšem když kabelka hraje všemi barvami, nebo jen jednou velmi výraznou barvou, stává se třešinkou na celém outfitu. Každý si všimne, že se nebojíte na sebe upoutat pozornost a často také uslyšíte obdivná slůvka, jakou, že krásnou kabelku to dnes máte. Což určitě stojí za to! Barevné kabelky je již potřeba trochu více hlídat, aby nějaká ta nečistota neuvízla, ale to jistě hravě zvládnete!

Společenské kabelky nevyužíváme až tak často, ale každá večerní róba si pak žádá tu svou kabelku, na míru barvě šatů. Velikost je většinou tak akorát na mobil, peníze a klíče od bytu. Vyvarujte se pokušení naládovat do večerního psaníčka i balík kapesníků nebo snad svačinku byla by škoda zkazit tím celý dojem a asi by se vám kabelka mohla i poškodit.

Nesmíme zapomenout na muže, kteří již také udělali krok dopředu od vytahaných zadních kapes u kalhot, kde byla nacpaná peněženka a cinkajících svazků klíčů na karabince za pasem. Tato doba je naštěstí pryč a pánové si oblíbili praktické crossbody taštičky, pokud je třeba mít po ruce notebook nebo tablet, skvěle poslouží attache taška v elegantním nebo sportovním provedení. I pánské peněženky prodělaly vývoj a jsou plné praktických přihrádek na všechny potřebné doklady, včetně prostoru na fotky přítelkyň, žen či ratolestí.

Eshop Styl-kabelky.cz vám nabízí vše co hledáte – nádherné stylové kabelky, pánské tašky, peněženky a také vtipné gumovky a k tomu navíc spousty módních doplňků, které vás budou bavit.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 6 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář