Studium MBA

24.2.2012 | Autor: | Publikováno v Ostatní

Nedaří se vám vykonávat funkci manažera k vaší plné spokojenosti? Zjišťujete, že byste si potřebovali doplnit vzdělání, abyste se mohli stát lepším manažerem? Řešením pro vás může být studium MBA.

Studium MBA (Master of Business Administration) má dva stupně – 1. stupeň MBA Basics a 2. stupeň MBA. Můžete studovat pouze první stupeň, po jehož absolvování obdržíte certifikát MBA Basics, nebo můžete absolvovat oba stupně studia a potom získáte právo užívat titul MBA.

MBA Basics

První stupeň MBA Basics vám poskytne základní manažerské vzdělání, získáte přehled o všech oblastech managementu, budete umět lépe vést své podřízené a tak snáze dosáhnete úspěchu ve vaší společnosti.

K tomu, abyste mohli studovat kurz MBA Basics, potřebujete mít ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání a tři roky praxe v libovolné manažerské pozici. Nebudete skládat žádné přijímací zkoušky, stačí pouze řádně vyplněná přihláška ke studiu a uhrazené školné.

2. stupeň MBA

Pokud už jste úspěšně absolvovali první stupeň MBA Basics, můžete začít studovat druhý stupeň MBA. Na konci studia získáte právo užívat prestižní titul MBA. Stanete se profesionálním manažerem a získáte všechny důležité manažerské schopnosti.

Pro koho je studium MBA určeno?

MBA je studium managementu a jako takové vám pomůže zlepšit nejen sebe, ale i organizaci, v níž pracujete. MBA studium je vhodné pro každého, kdo vede lidi. Nemusíte být přímo majitel firmy a je jedno, zda vedete několik zaměstnanců nebo několik tisíc zaměstnanců. Studium MBA je určeno zkrátka pro ty, kdo mají chuť se učit a neustále se zlepšovat.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář