Stavební výtahy Karásek Miloslav s.r.o.

5.4.2014 | Autor: | Publikováno v Průmysl

Rozhodli jste se postavit si vlastní dům či kompletně zrekonstruovat svůj stávající? Potom zajisté budete řešit, jakým způsobem dostanete veškerý materiál i do vyšších pater. Ovšem kupovat si kvůli občasnému použití stavební plošinu nebo třeba stavební výtah asi nemá úplně smysl. Naštěstí ovšem fungují firmy, které vám potřebnou techniku za nějaké rozumné peníze půjčí a případně pomohou i s instalací.

O jedné z nich, která nabízí své služby zejména zájemcům z Brna a okolí, najdete informace na internetové stránce výtahy-stavebni.cz. Níže si povíme něco o jejich aktuální nabídce stavební techniky, která by vám mohla usnadnit rekonstrukci či přímo výstavbu domu.

Stavební výtahy

Potřebujete stavební výtah, kterým dostanete veškerý materiál do vyšších pater? Potom se určitě obraťte právě na tuto firmu. Kromě samotného pronájmu totiž nabízí i dopravu a odbornou instalaci. Vy tedy pouze zaplatíte za dny, kdy vám stavební výtahy Geda budou sloužit, a o nic jiného se nestaráte.

Pracovní plošiny

Nemáte rádi klasické lešení nebo ho nelze na určené místo z jakýchkoliv důvodů postavit? Potom zvažte pronájem pracovních plošin, díky kterým se budete moci pohybovat po všech patrech budovy, a přitom nehrozí téměř žádné nebezpečí pádu.

Stavební vrátky

Asi jedním z nejjednodušších způsobů dopravy materiálu do vyšších pater je použití stavebního vrátku. Na vytahy-stavebni.cz nabízejí například klasické, závěsné či výsuvné vrátky pro běžné použití či speciální šikmé pro pokrývače. Záleží na vás, který z nich si vyberete k pronájmu.

Dopravník betonu

Asi nejvíce práce na každé stavbě je vždy s betonem. Jeho míchání probíhá téměř vždy venku a následně je potřeba ho dostat někam do vyššího patra. K tomuto účelu slouží například dopravníky betonu, jejichž půjčení nabízejí také na výše zmíněném webu.

 

Adresa firmy:
Miloslav Karásek
Holzova 2868/10
628 00 Brno

Kontakt:

Telefon: +420 544 210 961
Mobil: +420 602 770 276
E-mail: karasek.miloslav@seznam.cz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 22 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář