Stavební stroje JCB

30.4.2012 | Autor: | Publikováno v Průmysl

Víte, že stavební stroje či manipulační techniku si nemusíte jen kupovat, ale také si je můžete za výhodných podmínek půjčit? Tuto službu oceníte, když se váš stavební stroj rozbije a budete čekat na jeho opravení, nebo pokud potřebujete nějaký stavební stroj pouze výjimečně.

Společnost Terramet prodává nové stavební stroje JCB a manipulační techniku, ale také se zaměřuje na půjčování těchto strojů. Mezi nejžádanější stavební stroje patří bezesporu rýpadlo nakladače a to díky jejich všestranné použitelnosti. Jsou to vysoce výkonné a spolehlivé stroje. Celá řada příslušenství zvyšuje využití tohoto stroje – kromě standardní lopaty nakladače si můžete vybrat i šestiúčelovou lopatu nebo stranově výklopnou lopatu. Na ramena nakladače můžete také upevnit radlici na sníh nebo paletizační vidle. Na straně rýpadla můžete využít standardní lopaty v šířkách od 150 mm do 1100 mm, prohloubené lopaty, které umožňují nabírat větší objem materiálu nebo můžete připojit různé vrtáky až do průměru 900 mm.

Těžká manipulační technika a stavební stroje JCB

Stavební stroje a manipulační technika značky JCB je synonymem kvality, vysoké výkonnosti a spolehlivosti těchto strojů. Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis stavebních strojů. Společnost Terramet má 6 servisních středisek, ve kterých se vám bude věnovat zkušený a kvalifikovaný personál. Pokud chcete předejít poruchám vzniklým díky zanedbání technického stavu stroje, nechávejte si vaše stavební stroje zkontrolovat v pravidelných prohlídkách.

Půjčovna stavebních strojů a bazar stavebních strojů

Společnost Terramet provozuje také bazar stavební techniky, ve kterém si můžete koupit použité stroje značky JCB. U všech strojů z bazaru získáte záruku původu stroje, přesný aktuální stav počítadla motohodin i historii servisu a oprav.

Půjčovna stavebních strojů je mezi zákazníky hojně využívanou službou. Půjčovny společnosti Terramet jsou rozmístěné po celé České republice. Zákazník si může stavební stroj půjčit podle svých potřeb bez nutnosti dlouhodobého závazku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář