Správný průběh rekonstrukce či stavby zajistí jedině stavební dozor

2.5.2015 | Autor: | Publikováno v Reality, Služby

Máte v plánu výstavbu rodinného domu nebo objektu podobného typu? Nebo máte před sebou složitou rekonstrukci? Pak vám určitě přijde vhod technický dozor či stavební dozor, který zajistí, že všechno proběhne bez jakýchkoli problémů. Stavební dozor nebo právě technický dozor je navíc v některých případech stanovených zákonem nezbytnou záležitostí. Z toho důvodu neváhejte a vyberte si takový, který vám dokáže zaručit kvalitu poskytnutých služeb.

Ulehčete si výstavbu s profesionálním dozorem

Sháníte vhodného člověka pro stavební dozor či technický dozor? Pak se zcela jistě obraťte na internetové stránky stavbyadozory.cz, kde zajišťují celou škálu profesionálních služeb. Můžete si zde zajistit technický nebo stavební dozor investora, vyřízení přejímky domu nebo bytu, zastupování ve fázích projektování (od vytvoření projektové dokumentace k samotné kolaudaci stavby), zajištění výkonu funkce koordinátora BOZP nebo kupříkladu poskytnutí profesionálního poradenství. Je jedno, jestli vás čeká realizace rozsáhlejší nebo jenom menší stavby, roli dozoru a jeho výběr není radno podceňovat.

Technický dozor pro čerpání dotací

Zákon říká, v jakých případech je stavební dozor nebo technický dozor bezpodmínečně potřeba. Stavební dozor je povinností pro každého, kdo realizuje stavbu svépomocí. Stavební dozor pak společně se stavebníkem provádí kontrolu nad dodržováním všech předpisů. Technický dozor je pak nutně potřeba tam, kde je využíváno financí z veřejných rozpočtů. Opět jde nařízen stavebním zákonem. V daných případe tedy toto nelze zanedbat.

A kdo je to vlastně technický dozor investora a co má vůbec na starosti? Tento člověk má na starosti úzkou spolupráci s investorem a dává mu rady nejen v projektovací fázi. Klidně vám je tak schopen ušetřit i značnou část peněz. Dohlíží na realizaci stavby i upozorňuje na možné problémy. Na stránkách stavbyadozory.cz si je možné vyhledat odborný dozor, který si vezme na starost vše podstatné, a tak vám ušetří čas a také sníží výdaje.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 34 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář