Provozovatelé restauračních zařízení, pozor!

27.6.2011 | Autor: | Publikováno v Podnikání

Pokud jste majitelem restaurace, baru, cukrárny či malé hospůdky, jistě víte, co dá starostí a práce udržet si spokojené zákazníky. Přemýšlíte, jak si některé starosti a hlavně čas ušetřit? Nakupujte gastronomické vybavení v e-shopu!

Tento způsob nákupu vám ušetří spoustu času, protože vše pro vaše restaurační zařízení seženete na jednom místě a následně objednáte přes internet, aniž byste museli někam jezdit. Zboží bude dopraveno tam, kam si budete přát, takže odpadá i starost s doručením zboží. Jednou z firem, která provozuje e-shop s vybavením pro gastronomii, je společnost Gastro Novotný. Není to žádný nováček, na trhu jsou již od roku 1996. Proto svým zákazníkům mohou nabídnout kvalitní služby a nízké ceny, které jsou navíc ještě snižovány v různých akcích. V nabídce mají tuzemské i zahraniční výrobky a seženete zde vše, co budete pro vaše restaurační zařízení potřebovat – od ubrousků, čistících prostředků, přes porcelán, příbory, až po velkokuchyňská zařízení (včetně projektování a montáže).

Potřebujete-li tedy nakoupit gastro vybavení (silnostěnný i tenkostěnný porcelán, sklo, příbory, nádobí z umělé hmoty, obalový materiál, textilní i papírové ubrousky, ubrusy i jiné textilie, čistící prostředky, stolovací doplňky) nebo gastro zařízení (fritézy, dřezy, konvektomaty, atd.), vyzkoušejte tuto zavedenou firmu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář