Prodej ready-made společností

17.4.2012 | Autor: | Publikováno v Podnikání

Potřebujete založit společnost s ručením omezeným nebo akciovou společnost a vůbec se vám nechce do té spousty zařizování, papírování a obíhání všech možných úřadů? Přenechte tyto starosti na společnosti, která se zabývá prodejem ready-made společností. V tomto článku vám představíme zavedenou společnost Scott & Weber.

Hlavní činností společnosti Scott & Weber je prodej ready-made společností – s ručením omezeným nebo akciových společností. Dále tato společnost poskytuje svým zákazníkům služby, které se týkají zakládání a převodů společností, zajistí pro vaši společnost sídlo na prestižní adrese v Praze nebo vám zprostředkují pronájem kompletně zařízených kanceláří.

Co to jsou ready-made společnosti?

Ready-made společnosti jsou nově založené společnosti, které jsou určené k prodeji. Tento způsob založení společnosti volí především ti podnikatelé, kteří potřebují společnost co nejrychleji, nechtějí se zdržovat zdlouhavým zakládáním společnosti a také nechtějí nebo nemohou složit základní kapitál (ten je splacen společností, která zakládá ready-made společnosti). Zákazník, který si koupí ready-made společnost, může za tuto společnost jednat ihned po převodu obchodního podílu.

Společnost Scott & Weber pro svoje klienty zakládá ready-made společnosti – kromě společností s ručením omezeným a akciových společností to jsou také evropské společnosti nebo slovenské ready-made s.r.o. Tyto hotové nové společnosti pak nabízí svým klientům k prodeji. Ale i prodej s.r.o. nebo prodej akciových společností má svá úskalí a každý klient, který má zájem o tyto služby si musí dávat pozor na to, jaká nabídka je mu předložena.

Bezpečnost a kvalita se společností Scott & Weber

Rozhodnete-li se pro koupi ready-made společnosti od firmy Scott & Weber, získáte následující záruky a výhody:

  • vysoce kvalitní právní dokumentace nově založené společnosti
  • všechny nabízené společnosti mají nulovou účetní historii
  • základní kapitál ready-made společností je již splacen
  • vysoká rychlost převodu majitelských práv
  • společnost Scott & Weber předkládá svým klientům přehledné ceníky bez skrytých poplatků
  • poměr kvalita/cena je jednoznačně nejlepší na trhu
  • společnost Scott & Weber vám zajistí také pronájem virtuální kanceláře či pronájem zařízených kanceláří v Praze, což pro vaši firmu znamená prestižní sídlo společnosti se spoustou výhod (dobrý první dojem na zákazníky, prestižní adresa pro propagaci firmy, zájem nových zákazníků).
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář