Přáli byste si zlepšit svůj zrak?

27.9.2011 | Autor: | Publikováno v Zdraví

Uvádí se, že počet běžných očních vad (krátkozrakost nebo dalekozrakost) dosahuje až 50 % veškeré populace. Ještě před 100 lety to bylo pouhých 10 %. Jen mizivé procento lidí se s oční vadou narodí (přibližně 1 až 2 %). V naprosté většině dochází ke zhoršení zraku až v průběhu života.

Pokud tedy zjistíte, že i vám se zhoršil zrak, zcela jistě zamíříte k očnímu lékaři. Ten vám po sérii různých vyšetření předepíše brýle, které ovšem váš zrak nezlepší. Jsou jenom jakousi pomůckou – s brýlemi sice vidíte dobře, ale bez nich jste opět tam, kde jste byli. Velice často se navíc stává, že postupně se zvyšuje i počet dioptrií, které potřebujete, abyste viděli dobře. Co tedy dělat pro zlepšení zraku? Dá se vůbec zrak zlepšit jinak než pomocí operace? Ano, dá. Existují kurzy ke zlepšení zraku, které vás dokonce mohou brýlí zcela zbavit. A jaká je nabídka těchto kurzů a pro koho jsou určeny? Čtěte dále.

Kurz Vaše dítě bez brýlí

Pokud má vaše dítě oční vadu a byly mu předepsány brýle, jistě jako rodič víte, jaké problémy mu to způsobuje. Pokud byste chtěli zkusit něco nového, naučit se, jak lze oči cvičit a posilovat a dosáhnout tak zlepšení zraku, vyzkoušejte tento kurz. Je určen pro rodiče dětí ve věku 5 až 10 let, kteří mají krátkozrakost, dalekozrakost nebo astigmatismus. Na kurzu rodiče pochopí, jak vlastně zrak funguje a co ovlivňuje jeho ostrost. Naučí se cvičení, která bezprostředně ovlivňují zrakovou ostrost. Tato cvičení, která později rodiče mohou s dětmi cvičit v klidu a pohodlí domova, povedou ke zlepšení zraku vašeho dítěte a k zamezení neustálého zhoršování zraku. Kurz je víkendový, takže nezasáhne do vašich pracovních povinností a určitě bude velikým přínosem pro vás i vaše dítě.

Kurz Zlepšete si zrak

Dvoudenní kurz pro všechny, kteří mají krátkozrakost, dalekozrakost nebo astigmatismus. Naučíte se, jak o svůj zrak pečovat, jak oči cvičit tak, aby se váš zrak zlepšil a abyste se mohli zbavit závislosti na brýlích.

Kurz Barvy pro lepší zrak

Tento jednodenní kurz vás seznámí s účinky světla a barev na náš organismus, vysvětlí vám důležitost přirozeného slunečního světla nejen pro oči, ale i pro celý organismus a naučíte se zde spoustu zajímavých věcí, které se týkají čaker (energetická centra organismu).

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář