Potřebujete zedníka?

10.9.2014 | Autor: | Publikováno v Dům a zahrada, Služby

Pro rekonstrukci svého bydlení vybírejte skutečné odborníky

Žádný dům ani byt nevydrží bez alespoň drobné rekonstrukce věčně. Po určitém čase je potřeba provést například opravy elektroinstalace či vyměnit staré obklady, které mohou být opotřebované a s nepěkným zastaralým vzhledem. Pokud si na tyto práce sami netroufáte či vám na ně nezbývá čas, rozhodně se vyplatí obrátit na profesionála s potřebnými zkušenostmi a vybavením. Všechny stavební práce budou provedené v krátkém čase a v kvalitě, o kterou byste se nejspíš sami marně snažili.

Lepení nových obkladů

Zastaralé obklady v koupelnách či kuchyních jsou velkým problémem mnoha starších bytů. V dřívější době nebylo příliš na výběr a lidé si tak nechávali instalovat naprosto průměrné keramické obklady. Nyní už je ovšem nabídka daleko pestřejší. Stačí si vybrat pěkný design a oslovit například Zednictví Vinklárek pro jejich montáž. Zkušený zedník si dobře rozvrhne plochu koupelny či jakékoliv jiné místnosti s obklady a pokud možno se vyvaruje nepěkných malých dořezů či „nehrajících“ spár.

Sádrokartonové podhledy či příčky

Mezi moderní stavební materiály patří bezesporu sádrokarton. Jeho vlastnosti si pochvalují mnozí majitelé domů či bytů. Správně instalovaný sádrokartonový podhled či příčka má například výborné izolační vlastnosti. Do prostor nad sádrokartonem či v sádrokartonových příčkách se dá snadno vést elektrika či voda. Odpadá tím tedy mnoho starostí při vedení v běžné zdi. Zednictví Vinklárek v Brně pochopitelně nabízí i provádění těchto prací a dodržování všech daných postupů pro co nejkvalitnější výsledek.

Renovace fasád a další zednické práce

Zednictví Vinklárek se ovšem nevěnuje pouze rekonstrukcím či vytváření nových vnitřních prostor domů a bytů. V náplni práce mají i renovace fasád spočívající například v jejich zateplení či přeštukování. Výslednou podobu takto upravených fasád si můžete prohlédnout v galerii na stránkách zednictvivinklarek.cz. Stejně tak právě tam najdete informace o všech dalších zednických pracích, které Zednictví Vinklárek v Brně nabízí.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 22 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář