Pořízení mobilní vířivky, ověřené sauny, popřípadě infrasauny se každému jednotlivci vrátí ve výtečném zdraví a mladistvé kondici

20.1.2016 | Autor: | Publikováno v Dům a zahrada

Nepříliš vitaminů, málo světla, pobyt v uzavřených prostorách mívají za následek únavu organismu a mohou být původcem virových onemocnění. K prevenci před nemocemi i rekonvalescenci například po zranění se hodí sauny, vířivé vany, mobilní vířivky nebo infrasauny. Rozpočet domácnosti nezničíte pořízením sauny, mobilní vířivky nebo vířivé vany. Investování do osobního relaxačního centra, investování do kondice a zdraví, relaxace, pohody a štěstí se v budoucnu navrátí. Zdraví si za nic nekoupíte.

Pobyt v sauně je vhodný téměř pro všechny. Během saunování se infračervené záření dostává dostatečně hluboko pod kůži, při čemž dochází k zahřátí pokožky, dojde k prohřátí krevního řečiště, zahřeje se svalovina a vnitřní orgány, to vše bez srdečního vyčerpání. Můžeme tvrdit, že infrasauny se hodí pro lidi, již nesnášejí obvyklé sauny.

Takové mobilní vířivky a vířivé vany jsou ideálními odpočinkovými prostředky. Nabízené vířivé vany jsou příhodné pro osoby, které velmi často trápí svalové dřevěnění, trápí je blokovaná záda, nebo je postihují křeče v rukách a nohách. Moderní vířivé vany působí blahodárně na oběhový systém, vodní sloupce hladí svalstvo a nervová zakončení, celý organismus se po několika málo minutách uvolňuje. Je doporučováno pobývat ve vířivých vanách zhruba 15 minut.

Prodávají se vířivé vany pro rozdílný počet osob a v mnoha typologiích. Rovněž mobilní vířivé vany jsou součástí nabídky relaxačních prvků. Výhodou mobilní vířivky je její variabilita. Již samotné označení mobilní vířivky značí, že se užitečné vířivé vany dají umístit na praktická místa, kde si přejete s přáteli nebo rodinou trávit čas při masáži. Nic nevyváží společně prožitou masáž, vodní masáž, jež je provoněná šampaňským, případně chutnými dobrotami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 34 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář