Plánujete dovolenou v Tunisku?

26.1.2012 | Autor: | Publikováno v Cestování

Leden je jednoznačně nejlepší měsíc na přemýšlení o vaší letní dovolené. Za dlouhých zimních večerů máte dostatek času prostudovat si katalogy od různých cestovních kanceláří, můžete popřemýšlet, kde by se vám opravdu líbilo a dostatek času máte i na objednání zájezdu. A můžete ušetřit i nemalý finanční obnos, když využijete nabídku „first minute“, kterou nabízí většina cestovních kanceláří.

Pokud si vyberete dovolenou z nabídky „first minute“, budete mít záruku volného termínu podle vašeho výběru a hlavně můžete získat zajímavé slevy nebo bonusy na vámi vybraný pobyt. Máte-li tedy jasnou představu, kam byste letos chtěli vyrazit na dovolenou, určitě se podívejte na nabídku „first minute“ a využijte nabízené slevy.

Last minute zájezdy

Opakem „first minute“ zájezdů jsou „last minute“ zájezdy. Jste-li časově flexibilní a můžete si v práci vzít dovolenou v podstatě, kdy chcete, bude vás určitě nabídka tohoto typu zájezdů zajímat. Jde hlavně o slevu, kterou můžete na zájezd získat. Tato sleva se pohybuje v řádu několika procent, ale může být i více než 50%. Rozhodnete-li se tedy letos strávit dovolenou v Tunisku, sledujte nabídky last minute Tunisko a můžete ušetřit až polovinu částky za dovolenou.

Tunisko – dovolená jako v ráji

Rozhodnete-li se strávit dovolenou právě v Tunisku, určitě nebudete litovat. Tunisko je to pravé pro všechny, kdo si chtějí odpočinout, užívat si teplé a čisté moře nebo navštívit zajímavé historické památky. Právě to všechno vám Tunisko nabízí. Kromě krásné přírody, čistých písečných pláží a jedinečných historických památek můžete očekávat vysoce kvalitní hotelové služby a výbornou péči o zákazníky.

Věděli jste, že Tunisko je výborným místem pro dovolenou po celý rok? V letním období si budete užívat koupání a potápění v moři, opalování na pláži a poznávání této exotické africké země. V chladnějším období roku můžete vyrazit do termálních lázní nebo si zahrát golf na hřištích špičkové úrovně. Zvolit si můžete poznávací zájezdy a strávit svoji dovolenou aktivně a poznat jeden krásný kout světa.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář