Party života – party u moře

28.1.2016 | Autor: | Publikováno v Cestování

beach-party Zdá se vám zavčas nyní připravovat letní dovolenou? Věřte, že není lepší čas, než začátek roku. Pokud čekáte, že se vyskytne volný čas a vy vyrazíte za odpočinkem, nikdy se nedočkáte, vždy se něco důležité najde. Pokud si ale v kalendáři uděláte již nyní ve vybraném termínu červenou barvou poznámku „Dovolená“, nic si nedáte do plánu do tohoto termínu a strávíte tyto dny na plný doušek. Například na párty na Jadranu.

Ležet deset dní na pláži a opékat se na jižním slunci vás nebaví? Přesto si moře, slunce, vzduch a společnost nechcete během léta odepřít? Tak vyzkoušejte, co je to party dovolená a prožijte vzrušující dny s partou stejně naladěných a zábavy chtivých lidí! A zábava začíná už cestou! Skupina 200 lidí je přepravována moderními klimatizovanými autobusy a tak už cestou poznáváte lidi, se kterými zažijete nezapomenutelné chvíle na Zrce Beach, na lodi či v hotelích a apartmánech, které jsou seskupeny tak, aby skupina na party bydlela spolu.

spring-break

Rádi byste před rezervováním svého termínu zábavy na Zrce Beach poznali zkušenosti jiných? Dobrý nápad, víte do čeho jdete, přečtěte si, jak zážitky s Party kýblem hodnotí jiní. Jak se jim líbilo v nejlepších klubech v Chorvatsku, jak se zabavili na párty na lodi.

Party průvodci pro vás připraví vždy originální a nezapomenutelný vlastní program v klubu, na pláži či na lodi. Celá skupina, která přijela na pláž Zrce spolu se spolu i baví, ale účast na programu není povinná, pokud by jste si našli něco trochu víc stranou 😉 O vaši zábavu se starají ti nejlepší DJs světa, prakticky v každém termínu party na Zrce je přítomna některá z hvězd, které se do klubů na pláži pravidelně vracejí.

Nebaví vás rodinná dovolená u Jadranu s válením se na pláži, jak tuleni? Prima dny u moře prožijte tak, jak žijete. Aktivně a vzrušujíce. Prožijte nejlepší párty svého života s lidmi, jako vy, zažijte párty na Zrce Beach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Spravuji tento i mnoho jiných webů, pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte mne kontaktovat.

Tento autor zde publikoval zatím 77 článků.

Napsat komentář