Osobní autobusová doprava

15.2.2012 | Autor: | Publikováno v Cestování

Organizujete školní výlet pro děti nebo potřebujete přepravit fotbalový klub na přátelské utkání na druhém konci republiky? Nebo chcete pro své zaměstnance zařídit výlet za kulturou do nějakého pražského divadla? Potom budete potřebovat spolehlivého autobusového dopravce.

Důležité jsou v tomto směru reference od spokojených zákazníků, kteří vám potvrdí spolehlivost vybraného autobusového dopravce. Není totiž nic horšího, než 30 dětí postávajících v mraze u školy a čekajících na nedochvilného dopravce. Možná je ještě horší, když pro vás přijede autobus, jehož technický stav má k dokonalosti opravdu hodně daleko. A tak vybírejte pečlivě, ptejte se a prověřujte. Aby se autobusová doprava příliš neprodražila, je samozřejmě vhodné volit autobusového dopravce z blízkosti místa vašeho odjezdu.

Autobusová doprava vnitrostátní i mezinárodní

Firma Autobusová doprava Jaroslav Šafařík vznikla již v roce 1992. Za ta léta si vybudovala silnou pozici na trhu a velice dobrou pověst, co se týče kvality poskytovaných služeb a dodržování požadavků zákazníků. Pro svoje zákazníky zajišťuje kvalitní zájezdovou autobusovou dopravu, nepravidelnou i smluvní autobusovou dopravu pro školy, sportovní kluby, podniky nebo cestovní kanceláře. Doprava je zajišťována pomocí čtyř autobusů v provedení Royal Class. Jedná se o jeden autobus značky Neoplan a tři autobusy značky Bova. Firma disponuje i přívěsným vozíkem k přepravě objemnějších zavazadel nebo jízdních kol. Díky tomu je pro klienty zajištěna pohodlná a kvalitní autobusová vnitrostátní doprava podle jejich požadavků.

Firma je také schopna zajistit kvalitní a spolehlivou přepravu pro klienty cestovních kanceláří a to po celé Evropě. Autobusová mezinárodní doprava je díky pohodlným autobusům stále vyhledávanější a to také díky mnohonásobně nižší ceně než při použití jiného dopravního prostředku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář