Objevte své nákupní centrum

10.10.2014 | Autor: | Publikováno v Služby

Naše metropole oplývá mnoha krásami, které sem lákají turisty a nadšence z celého světa. A nejsou to jen památky nebo vyhlášená zoologická zahrada. Kdo se občas pohybuje v centru města, vidí davy turistů, jak provádí útok na to nákupní centrum, které mají zrovna po ruce.

Co nákupní centrum nabízí

Nákupní centrum, ať už v centru metropole nebo v okrajových částech města nabízí mnoho vyžití. Některá nákupní centra disponují kinem, které zaručeně přivede mnoho návštěvníků, kteří si po zážitku v kině mohou zajít na obhlídku centra a zjistit, jaké obchody a značky nákupní centrum nabízí. Vesměs se jedná vždy o mnoho obchodů s módními značkami celého světa, módních doplňků, obuvi, ale také o domácí potřeby, drogerie, hračkářství, lékárnu. Občas narazíte i na lahůdky a zdravou výživu a nějaký ten supermarket. Výjimkou rozhodně není ani food court, který má snad každé nákupní centrum. Ve food courtu vesměs najdete rychlé občerstvení i klasickou restauraci, cukrárnu a kavárny. Posezení přímo v pasáži má vesměs každé nákupní centrum vyřešené lavičkami umístěné v prostoru mezi jednotlivými obchody a občas je to posezení opravdu povedené.

Nákupní centrum plné služeb

My si vybrali nákupní centrum Europark Štěrboholy, které nabízí veškeré výše uvedené služby. Ke všem obchodům a restauracím také toto nákupní centrum nabízí bezplatný dětský koutek, který je vyveden v pirátském stylu, a podle toho také vypadají atrakce, na kterých mohou děti řádit. Nákupní centrum Europark nabízí svým návštěvníkům také mnoho dalších bezplatných služeb, jako např. zapůjčení šitíčka pro drobné opravy, na infostánku Vám zapůjčí deštník nebo si můžete pro své miminko ohřát láhev s mlékem. Nákupní centrum Europark se ve všech ohledech snaží svým návštěvníkům co nejvíce zpříjemnit čas, který v tomto centru stráví a daří se to.

Až vás příště bude trápit otázka, které nákupní centrum navštívit, zkuste Europark Štěrboholy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 1 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář