Nejoblíbenější online hry zdarma všech dob

3.2.2011 | Autor: | Publikováno v Herní svět

Každý kdo rád hraje hry na počítači dříve nebo později zabrousí do segmentu online her zdarma. Výhodou těchto her je nejen skutečnost, že jsou zdarma, ale také fakt, že se jedná o hry, které se hrají přímo v prohlížeči (odtud také jejich jiný název webhry nebo webgames) a nemusí se tedy instalovat. Online her zdarma najdete na internetu doslova tisíce a každý den vznikají nové. Jenom pár vyvolených her se ale dostane do širokého povědomí veřejnosti a dokáže zaujmout. V tomto článku vám přinášíme několik nejlepších online her zdarma všech dob.

Cover Orange

Krásná grafika, skvělá hratelnost a netradiční námět. To je ve stručnosti charakteristika hry Cover Orange. Hra se dočkala dokonce dvou dílů, přičemž ten druhý je ještě povedenější než ten první. Cílem hráče je přikrýt s pomocí různých předmět pomeranč nebo jablíčko tak, aby na něj nespadla žádná vločka z mraku, který se nad nimi přežene. Hra má navíc skvělou muziku a je velmi propracovaná a rozsáhlá. Rozhodně budete mít problém ji dohrát za jedno odpoledne. Můžete se podívat na obrázek níže a posoudit sami zda se vám tato hra líbí nebo ne.

Mezi další podobně povedené hry jako Cover Orange, patří hry ze série Roly Poly (například Roly Poly Cannon nebo Roly Poly Monsters). V těchto hrách jde zase o to jak s pomocí bomby zničit všechny zlé postavičky nebo dušičková strašidla.

Mahjong Artifacts

Příznivci Mahjong her mohou jásat, protože do našeho přehledu nejoblíbenějších her zdarma všech dob se dostala i jedna Mahjong hra, konkrétně Mahjong Artifacts. Stejně jako u ostatních Mahjong her, jde i v tomto případě o odstraňování kamenů se stejnými symboly z hrací plochy. Ve hře Mahjong Artifacts najdete na kamenech předměty ze středověku a další artefakty. Jak se hra hraje se nejlépe zjistíte na níže uvedeném videu.

Mezi podobné Mahjong hry jako Mahjong Artifacts patří například Mahjong Kitchen, Mahjong Alchemy nebo Mahjong Tower.

Bomb It 2

Pokud máte rádi hry ve stylu Atomic Bomberman, rozhodně si nenechte ujít hru Bomb It 2. Tahle hra vyniká nejen pěkným grafickým zpracováním a solidní hratelností, ale umožňuje hráči navíc vybrat si z několika různých stylů hraní. Buď můžete hrát klasicky a likvidovat soupeře s pomocí bomby, anebo můžete namísto bomby používat pušku. A pokud nechcete soupeře likvidovat můžete si zahrát jenom  na sbírání předmětů. Tuhle hru rozhodně doporučujeme všem třicátníkům a starším, protože si při hraní zavzpomínají na krásná devadesátá léta, kdy původní Atomic Bomberman vznikl. Ostatně, podívejte se na video ze hry Bomb It 2 a posuďte sami zda se vám hra líbí nebo ne.

Mezi další podobně kvalitní hry jako Bomb It 2 patří například Bittu Bomber a mnoho dalších.

Zcela určitě jsme na některé pěkné hry zdarma zapomněli, ovšem ty, které uvádíme výše rozhodně patří mezi ty nejlepší. Tak hodně zábavy při paření.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Komentáře (1)

  1. Nejhůř hraje moje stará

    […] manželka pracuje u mě ve firmě. Nevím jestli je to zrovna šťastná volba, protože nejlepší hry zdarma stejně hrát neumí a hraje jenom takové ubohé náhražky pacmana nebo nějakou skákačku. […]

Napsat komentář