Nechte si vytvořit profesionální video upoutávky, promovideo, svatební video – vše v té nejvyšší kvalitě

6.5.2015 | Autor: | Publikováno v Služby

V dnešní době není lepší nosič, který zachytí nezapomenutelný moment, případně představí vaši společnost či produkt, než je videozáznam. Movie Factory, odborník na videoprodukce, pracuje s rozsáhlou škálou výrazových prostředků, v nichž hraje hlavní roli právě videozáznam.

Videoprodukce k zachycení zásadního okamžiku

Pracujete na zajímavém příběhu o lidech, o nichž by měle vědět rovněž veřejnost, nebo je nějaký z příběhů tak neobvyklý, že by bylo vhodné jej nějak zaznamenat? Jsme tu pro vás. Odborný tým kameramanů s profesionálním vybavením vám pomůže s realizací vašeho dokumentu, repotáže, záznamu koncertu i dalších živých eventů. Při práci pak používáme prakticky libovolný počet kamer.

Reklamní spoty informují o výhodách vašich produktů

Perfektním prostředkem, se kterým vhodně představíte svůj projekt, produkty, či kupříkladu firemní záměr, je zase video záznam. Náš profesionální tým vám natočí kvalitní reklamní spoty, na kterých budou jasně vidět pozitiva vašeho záměru či zvýrazněny klady předváděného produktu. Zabýváme se i natáčením instruktážních videí a propagačních videí pro muzea, či firmy. Pakliže pořádáte kulturní, či společenskou akci, můžete se propagovat pomocí video upoutávky nebo promovidea.

Natáčíme také kvalitní svatební videa

Svatba je natolik významným životním milníkem, že ji bezesporu stojí za to zaznamenat. My vám takové svatební video dokážeme natočit. Když se na něj za pár let podíváte, rozhodně se nebudete nudit a pokaždé přijdete na nové detaily. Pracujeme s profesionální technikou a můžeme vám nabídnout až 4K-UHD rozlišení a při každém natáčení ostrý a stabilní záběr.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 34 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář