Nakupujte autodíly levněji

12.1.2012 | Autor: | Publikováno v Auto a moto, Internet

Náhradní díly k automobilům rozhodně nepatří mezi levné zboží. Pokud chcete ušetřit a přitom koupit originální a kvalitní autodíly, zkuste nakupování přes e-shop.

Chcete nakupovat u profesionálů? Chcete se vyhnout podvodníkům, kteří z vás tahají peníze? Chcete nakupovat za nejlepší ceny ten nejširší sortiment? Pokud jste odpověděli třikrát ano, pak vaše cesta bude směřovat k profesionálům. Takovýto e-shop nabízí svým zákazníkům nejširší sortiment autodílů, navíc nová verze katalogu přináší zákazníkům osmkrát širší sortiment než byl v původním katalogu. Seženete zde téměř všechny autodíly a náhradní díly na všechny evropské i asijské automobily. Také si můžete být jistí, že tento obchod nabízí jen nejkvalitnější sortiment za bezkonkurenční ceny.

Rozhodněte se pro jedničku na trhu

Firma autoMedik se stala v roce 2006 prvním internetovým prodejcem autodílů v České republice. Společnost se neustále vyvíjí a v současné době se jedná o největší e-shop autodílů na světě, který dodává zboží do celé Evropy. Autodíly autoMedik tak najdete v autoopravnách po celé Evropě.

A jaké jsou výhody nakupování v tomto e-shopu?

  • nejširší nabídka náhradních dílů a autodílů
  • každá objednávka je řešena individuálně, zákazník si může nechat poradit od profesionálů, kteří mu navrhnou nejlepší řešení
  • objednané autodíly obdržíte do 48 hodin od objednání po celé České republice
  • při objednávce nad 5000 Kč je dopravné zdarma
  • při objednávce do 5000 Kč činí dopravné pouhých 124 Kč za celou zásilku
  • objednané autodíly je možné si vyzvednout v kamenné prodejně v Praze
  • novinka – služba EX-CHANGE – umožňuje zákazníkům vyměnit špatně objednaný díl. Pokud vám tedy dodaný autodíl z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, telefonicky si zažádáte o jeho výměnu a okamžitě je vám odeslán nový díl.

V e-shopu automedik.cz můžete navíc zakoupit i různé příslušenství pro tuning vašeho vozu, široký sortiment autodoplňků i pneumatik.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář