Montáž sádrokartonu svépomocí nebo pomocí firmy?

22.8.2014 | Autor: | Publikováno v Dům a zahrada

Jednoduchou montáž sádrokartonových desek zvládne i šikovný domácí kutil. V případě složitějších aplikací je velmi vhodné využít odborné firmy, která má zkušenosti s náročnými sádrokartonářskými pracemi.

Možnosti využití sádrokartonů je opravdu široké. Např. vytvoření stěnové příčky, srovnání nerovností stěny, střešní podhledy, obložení vany atd. Dle izolací může mít sádrokartonová příčka velmi dobré tepelné i akustické vlastnosti.

I přesto, že práce se sádrokartonem není náročná je důležité pamatovat na zásady při stavbě konstrukce a také usazovaní desek. Zejména u šikmin v podkroví atd. je špatná montáž konstrukce příčinou špatných izolačních vlasností.

Montáž střešních oken

Usazení střešních oken by již mělo automaticky proběhnout odbornou firmu a to zejména z důvodu akceptování záruky výrobcem. Firma VRBAMONT s.r.o. má bohaté zkušenosti s montáží střešních oken značky Velux. Díky zaměření naší firmy není problém usazení oken, správné zaizolování a následné vytvoření sádrokartonového ostění.

Společnost VRBAMONT s.r.o. má bohaté zkušenosti se suchou výstavbou. Naši pracovníci jsou odborně proškoleni i na montáže akustických a protipožárních systémů od německé firmy Lafarge Gips, nyní značka Siniat.

Působíme zejména v Brně a okolí.

VRBAMONT s.r.o.

Husova 1052

66501 Rosice

Telefon: +420 777 617 819

E-mail: info@vrbamont.cz

URL: www.vrbamont.cz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 22 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář